سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خدای حاشیه فوتبال!

تیم از داخل حاشیه‌ای ندارد و تمام حاشیه‌ها از بیرون به وجود می‌آید. من نمی‌دانم مقصرش کیست اگر می‌توانید مقصرش را پیدا کرده و به من هم نشان دهید، من خودم خدای حاشیه هستم اما از اتفاقاتی که می‌افتد تعجب می‌کنم.
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: برخی تماشاگران در بازی امروز مقابل راه‌آهن بی‌معرفتی کردند و علیه تیم شعار دادند.

حنیف عمران‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل راه‌آهن در مورد این بازی و شعار هواداران علیه تیم اظهار داشت: به نظر من این شعارها خط‌دهی شده است. مگر می‌شود تیمی یک بازی را ببرد و علیه آن شعار دهند؟ امروز کلا 500 نفر به ورزشگاه آمده بودند و قطعا بین آنها هواداران واقعی هم حضور داشتند که آنها علیه تیم شعار نمی‌دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا واقعا ملی‌پوشان استقلال در بازی کم‌کاری می‌کنند یا خیر، تصریح کرد: به امام حسین قسم کسی کم‌کاری نمی‌کند، مگر می‌شود پیراهن استقلال را بپوشیم و کم‌کاری کنیم؟

مدافع تیم فوتبال استقلال افزود: مردم محسن فروزان را به خاطر توپ‌هایی که می‌گیرد تشویق می‌کنند و هیچ موضوع خاص دیگری وجود ندارد. برخی مواقع صادقی هم توپ‌ها را به حالت نمایشی دفع می‌کند که وی را هم تشویق می‌کنند. بحث درگیری اصلا مطرح نبود برای مثال من در دربی با صادقی بحث کردم ولی چرا کسی به آن نپرداخت.

به گزارش فارس، عمران‌زاده اظهار داشت: تیم از داخل حاشیه‌ای ندارد و تمام حاشیه‌ها از بیرون به وجود می‌آید. من نمی‌دانم مقصرش کیست اگر می‌توانید مقصرش را پیدا کرده و به من هم نشان دهید، من خودم خدای حاشیه هستم اما از اتفاقاتی که می‌افتد تعجب می‌کنم.

وی گفت: در بازی مقابل ذوب‌آهن کمی احساس درد می‌کردم. بین دو نیمه بازی امروز هم گفتم که مصدوم هستم و امیرخان تصمیم گرفت تعویضم کند. قلعه‌نویی بازی امروز را در رختکن و از تلویزیون تماشا کرد و فکر می‌کنم توانست بازی را بهتر آنالیز کند.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چرا بازیکنان استقلال در نیم‌فصل از این تیم جدا می‌شوند، گفت: هر کسی که می‌رود حتما مشکل دارد. امیدوارم کسی از استقلال جدا نشود و بتوانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم تا شرایطمان بهتر شود.

وی افزود: از هیأت مدیره هم تشکر می‌کنم چرا که بعد از چند سال روی یک اصول مشخص پول می‌دهند. شاید آندو و قاضی و ... کمی عقب باشند اما در مجموع پول‌ها روی یک اصول خاصی پرداخت می‌شود. خدا را شکر من مشکلی از نظر پرداخت‌ها ندارم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٠١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها