سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ریشه اختلاف مایلی‌کهن و دایی مشخص شد

دایی آن زمان خارج از ایران بازی می کرد و در مصاحبه با یکی از روزنامه های کشوری که در آنجا فوتبال بازی می کرد وقتی از او دلیل موفقیت فوتبال ایران را پرسیدند او جواب داد که همه این ها به دلیل کار خوب صالح نیا، مربی بدنساز وقت تیم ملی بوده و عملکرد خوب تیم ملی به خاطر فعالیت این مربی بوده نه چیز دیگری!
بعد از سال‌ها اختلافات شدید به نظر می رسد ریشه درگیری های مایلی کهن و علی دایی مشخص شده است.

بعد از سال ها اختلافات شدید میان محمد مایلی کهن و علی دایی به نظر می رسد که ریشه این اختلافات پیدا شده و همه این موارد به دلیل یک مصاحبه بوده است!

یکی از مربیان آن زمان تیم ملی که نمی خواست نامش فاش شود در این باره به خبرنگار نامه نیوز گفت: دایی آن زمان خارج از ایران بازی می کرد و در مصاحبه با یکی از روزنامه های کشوری که در آنجا فوتبال بازی می کرد وقتی از او دلیل موفقیت فوتبال ایران را پرسیدند او جواب داد که همه این ها به دلیل کار خوب صالح نیا، مربی بدنساز وقت تیم ملی بوده و عملکرد خوب تیم ملی به خاطر فعالیت این مربی بوده نه چیز دیگری!

وقتی هم که این مصاحبه به گوش مایلی کهن می رسد او از این صحبت ها ناراحت می شود و در بازی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه ۴۵ دقیقه دایی را روی نیمکت می گذارد و این اختلافات از همان جا شروع شد.

البته بعدها مسائل دیگری هم در این میان به وجود آمد که کینه این دو نفر را نسبت به یکدیگر بیشتر کرد به طوری که حتی منجر به زندانی شدن محمد مایلی کهن هم شد!
قرار بود این دو نفر در مراسمی با هم آشتی کنند اما خبری نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٠١:۴٨

   

پر مبحث ترین ها