سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیاسی برند پرسپولیس را به چند نفر واگذار کرده بود

در حالی که همگان فکر می کردند سیاسی بزودی آزاد یا قرار بازداشت وی به قرار وثیقه تبدیل می شود، این اتفاق نیفتاد و به گفته خواجه وند سخنگوی باشگاه، پیگیری ها برای تبدیل قرار بازداشت سیاسی، بی نتیجه ماند.

وکیل مدافع شاکی پرونده مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حمیدرضا سیاسی برند باشگاه را با قراردادهای موازی و معارض به چند نفر واگذار کرده بود.
 
قهرمان شجاعی در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه پرونده در مرحله تحقیقات قرار دارد نمی توانم درباره جزئیات آن اظهارنظر کنم اما برند تبیلغاتی باشگاه پرسپولیس با قراردادهای موازی و معارض به چند نفر از جمله شرکتی که وکالت آن را بر عهده دارم واگذار کرده بود.

 

وکیل مدافع شاکی پرونده پرسپولیس گفت: شاکی اصلی این پرونده شرکت بهام پیشرو کیش است که در دست بررسی و تحقیقات شعبه دوم بازپرسی دادسرای کارکنان دولت قرار دارد.

شجاعی ادامه داد: به دلیل نقل و انتقال موازی و معارض برند تبلیغاتی باشگاه به چند نفر از آقای سیاسی که قبلا ریاست هیات مدیره باشگاه را بر عهده داشت، از وی شکایت کردیم و نمی توانم چگونه قراربازداشت موقت برای وی صادر شده است.

 

به گفته وی، بازپرس پرونده دستور تحقیق از افراد مطلع در این پرونده را صادر کرده است.

وکیل مدافع شرکت بهنام پیشرو کیش گفت: باشگاه پرسپولیس قبل از شرکت موکل من، برند باشگاه را به داتام و صدراسیستم واگذار کرده بود و بدون اینکه با آنها قرارداد خود را فسخ کند، برند را به شرکت موکل من واگذار کرد و بدون اینکه با ما فسخ کند به جنکسیس واگذار کرده است.

 

شجاعی یادآور شد: مبلغ قرارداد موکلم با پرسپولیس 30 میلیارد تومان بود که 10 میلیارد آن را پرداخت کرده است.

سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس 17 آذر ماه با احضار قبلی به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه و بازپرس برای وی قراربازداشت موقت صادر کرد.

 

پس از بازداشت سیاسی، گمانه زنی ها درباره علت بازداشت وی و اینکه اتهام سیاسی، امنیتی است، بالا گرفت تا اینکه علی جمشیدی مدیر حقوقی پرسپولیس گفت وی به خاطر قراردادهایی که دو سال قبل به امضا رسیده و نقشی در آن نداشته بازداشت شده و امنیتی بودن اتهام سیاسی نادرست است.

 

پس از این اظهار نظر، مدیر عامل شرکت بهنام پیشرو کیش گفت سیاسی با شکایت این شرکت بازداشت شده است.

در حالی که همگان فکر می کردند سیاسی بزودی آزاد یا قرار بازداشت وی به قرار وثیقه تبدیل می شود، این اتفاق نیفتاد و به گفته خواجه وند سخنگوی باشگاه، پیگیری ها برای تبدیل قرار بازداشت سیاسی، بی نتیجه ماند.

 

اکنون پنج روز از بازداشت، سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس می گذرد و این در حالی است سرخ پوشان پایتخت در فصل نقل و انتقالات نیم فصل قرار دارند و همین مساله، شرایط را برای پرسپولیس وخیم تر کرده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩٣, ١١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها