سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان:هیچ کس در باشگاه نیست تیم را مدیریت کند./خسته شده ام

«من برای پرسپولیس جانم را هم می دهم. تا روزی که بخواهند کار می کنم و مردانگی نیست که بگذارم و بروم.»

 

 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «به عنوان سرمربی تیم همه فشارها را در نبود سیاسی تحمل می کنم.»
حمید درخشان درباره شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: «ما باز هم به اشتباهات فردی بازیکنان باختیم اما من نمی توانم به آنها چیزی بگویم. بازیکنان با وجود همه مشکلات همین که در زمین حاضر می شوند، خودش نعمتی است. دیگر واقعا کار از دست من خارج شده است و نمی دانم تا چه زمانی قرار است اینگونه به کارمان ادامه دهیم.»

 

وی ادامه داد: «متاسفانه به عنوان سرمربی تیم همه فشارها را در نبود سیاسی تحمل می کنم. در این زمان همه به دنبال کوچکترین اتفاقی هستند تا به پرسپولیس ضربه بزنند. دستگیری سیاسی هم مزید بر علت شده تا یکسری به اهداف خود برسند. متاسفانه هیچ کس هم در باشگاه نیست تیم را مدیریت کند.»

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا قصد ندارد با اعضای هیات مدیره صحبتی انجام دهد، تاکید کرد: «تا کی فقط من می توانم دنبال امور باشم؟ هیات مدیره باشگاه خودش باید قدم بردارد. واقعا خسته شده ام. با این حال با اعضای هیات مدیره حرف می زنم و مشکلات را رودررو برطرف می کنیم.»

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به استعفا فکر نمی کند، عنوان کرد: «من برای پرسپولیس جانم را هم می دهم. تا روزی که بخواهند کار می کنم و مردانگی نیست که بگذارم و بروم.»

 

درخشان درباره اینکه با این شرایط رفتن به لیگ قهرمانان آسیا خطرناک نیست، بیان داشت: «انشاءالله تا شروع مسابقات آسیایی همه چیز درست می شود. امیدوارم سیاسی هرچه زودتر آزاد شود و اگر اینطور نمی شود هیات مدیره باشگاه را اداره کند. باور کنید فشار زیادی روی من است. در این شرایط تیم ما نیاز به جذب بازیکنان خوب دارد و امیدوارم بتوانیم نفرات خوبی به عضویت پرسپولیس در آوریم.»

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها