سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقام‌گیری از رئال‌مادرید به سبک باواریایی

سران بایرن‌مونیخ قصد دارند با اغوا کردن مارکو رویس او را به مونیخ ببرند تا به نوعی از باشگاه رئال مادرید برای خرید تونی کروس انتقام گرفته باشند.


سران بایرن‌مونیخ قصد دارند با اغوا کردن مارکو رویس او را به مونیخ ببرند تا به نوعی از باشگاه رئال مادرید برای خرید تونی کروس انتقام گرفته باشند.

 بایرن‌مونیخ برای جذب مارکو رویس، هافبک بوروسیادورتموند کار سختی پیش رو خواهد داشت. در واقع بایرنی‌ها مدت‌هاست که پرده از علاقه‌شان برای خرید هافبک طراح و ملی‌پوش برداشته‌اند اما برای رسیدن به هدفشان باید رئال‌مادرید را از پیش‌ رو بردارند. رئالی‌ها نماینده‌شان را به آلمان فرستاده اند. تعجبی هم ندارد زیرا آنها نمی خواهند به این سادگی ها هافبک مورد علاقه شان را از دست بدهند و شاهد حضور او در بایرن مونیخ باشند. دو باشگاه یک بازیکن را می خواهند اما در نهایت این مارکو رویس است که باید تصمیم گیری کند.

موفقیت در امضای قرارداد با رویس بیش از آن که به دو باشگاه خریدار بستگی داشته باشد، به رویس و علاقمندی هایش بستگی دارد. این موضوع حتی بالاتر از توافق های دو جانبه باشگاه ها و یا هر چیز دیگری است.

مبلغی که مارکو رویس و راینهارد رائوبال، رییس باشگاه دورتموند برای فروش این بازیکن توافق کرده اند 25 میلیون یورو است. هر باشگاهی این مبلغ را بپردازد، رویس به آن تیم خواهد رفت اما به نظر می رسد باواریایی ها قصد دارند رویس را با هزینه کمتری به آلیانس آره‌نا ببرند.

از سوی دیگر، فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید تاکنون در زمینه امضای قرارداد با رویس سکوت معناداری کرده است. رییس دورتموند پیشتر در گفت و گویی با نشریه اسپانیایی مارکا قول داده بود اگر تغییری در شرایط فروش رویس ایجاد شود خیلی سریع آن را به گوش پرس برساند. بدون شک رئال مادرید هیچ اعتمادی به استراتژی بایرن مونیخ در زمینه جذب بازیکنی که مورد علاقه آنها هم هست، ندارد.

به گزارش ایسنا،در مونیخ همه هواداران بایرن هنوز هم از فروش تونی کروس به رئال مادرید شگفت زده هستند. با این که روابط دو باشگاه در سال های اخیر بسیار خوب بوده اما در پس ذهن مدیران بایرن مونیخ بدون شک نوعی انتقام گیری نیز وجود دارد. آنها می خواهند با خرید رویس از دورتموند، انتقام اغوا کردن کروس برای رفتن به سانتیاگو برنابئو را از رئالی ها بگیرند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٩-١٣٩٣, ١۴:٠٢

   

پر مبحث ترین ها