سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمد خاکپور سرمربی تیم امید انتخاب شد/ کاشانی کنار تیم خواهد بود

آیت‌اللهی با تاکید بر اینکه تمام اعضای کمیته فنی به محمد خاکپور رای دادند، در مورد وضعیت کاشانی تاکید کرد: قطعا حبیب کاشانی مانند سابق در کنار تیم امید خواهد بود.

هادی آیت‌اللهی خبر داد:
قرارداد خاکپور با تیم امید تا المپیک است

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال از آغاز همکاری محمد خاکپور با تیم فوتبال امید ایران از صبح روز چهارشنبه خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، هادی آیت‌اللهی در نشست خبری پس از کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بعد از 8 جلسه بررسی، امروز به نتیجه نهایی رسیدیم که محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب شود. البته در 3 روز گذشته، سه جلسه پشت سر هم داشتیم زیرا انتخاب سرمربی تیم امید حساسیت زیادی داشته است.

وی اضافه کرد: در نهایت حاضران در نشست، به اتفاق آرا محمد خاکپور را به عنوان سرمربی تیم امید انتخاب کردند. البته در آخرین جلسه کمیته فنی و توسعه هم خود خاکپور حضور داشت و حرف‌های ایشان توسط کمیته فنی پذیرفته شد تا این مربی از صبح فردا چهارشنبه کار خود را به صورت رسمی با تیم امید آغاز کند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه خاکپور قرار است در مورد دستیارانش بیشتر بررسی کرده و صبح روز چهارشنبه نام آنها اعلام می‌شود، ادامه داد: ساعت 10 صبح فردا چهارشنبه، فدراسیون فوتبال محمد خاکپور را بصورت رسمی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی می‌کند.

وی با بیان اینکه قرارداد محمد خاکپور تا المپیک ریو است، در خصوص پروسه انتخاب ایشان و رد شدن سایر گزینه‌های هدایت تیم امید چگونه بود؟، خاطرنشان کرد: تمام اعضای کمیته فنی با توجه به تحلیل برنامه خاکپور، ایشان را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کردند. هفته پیش هم به خاکپور رسیده بودیم که با توجه به استعفای کاشانی، در این مدت بیشتر روی گزینه نهایی مطالعه کردیم و متوجه شدیم ایشان بهترین گزینه هستند.

آیت‌اللهی با تاکید بر اینکه تمام اعضای کمیته فنی به محمد خاکپور رای دادند، در مورد وضعیت کاشانی تاکید کرد: قطعا حبیب کاشانی مانند سابق در کنار تیم امید خواهد بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٩-١٣٩٣, ١٨:٢۵

   

پر مبحث ترین ها