سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدافع سابق استقلال وپرسپولیس به صبای قم ملحق شد

مدافع جوان تیم فوتبال استقلال تهران با عقد قرارداد رسمی به تیم صبای قم ملحق شد تا این تیم را در نیم فصل دوم لیگ بر‌تر همراهی کند.


  فعالیت صبا در بازه نقل و انتقالات نیم فصل با جذب یک بازیکن در پست مدافع ادامه یافت و این تیم، بازیکنی از استقلال را به جمع نفرات خود اضافه کرد.

احمد نعمت اللهی مدافع تیم فوتبال استقلال تازه‌ترین بازیکن جذب شده تیم صبای قم است که در پست مدافع در نیم فصل دوم برای صبا به میدان می‌رود.

این بازیکن ۲۱ ساله که به عنوان سهمیه امید به صبا پیوسته است سابقه بازی در ترکیب تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الریان قطر را در کارنامه دارد.

وی، دوران فوتبال خود را از تیم‌های پایه استیل آذین تهران آغاز کرده و سپس به تیم جوانان پرسپولیس پیوست و پس از جدایی از پرسپولیس راهی تیم امید استقلال شد و در مقطعی، به تیم بزرگسالان استقلال راه پیدا کرد.

این بازیکن جوان، پیش از شروع فصل چهاردم لیگ بر‌تر فوتبال ایران به تیم نساجی مازندران پیوست ولی بعد از اینکه استقلال در پست دفاع دچار کمبود بازیکن شد، دوباره به این تیم بازگشت.

نعمت اللهی پس از محمد حیدری مهاجم سابق فجر سپاسی و ملوان و سعید مهدی‌پور مدافع سابق گسترش فولاد، سومین بازیکن جدید صبا در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به شمار می‌رود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩٣, ١٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها