سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نارحتي دروازه بان برزيلي از تصميم باشگاه پرسپوليس

چرا نيلسون به تبريز رفت؟

مذاکرات پنهاني نيلسون کوريا دروازه بان برزيلي پرسپوليس با باشگاه ها، واکنشي به رفتار سرمربي و مديران پرسپوليس با او است.مذاکرات پنهاني نيلسون کوريا دروازه بان برزيلي پرسپوليس با باشگاه ها، واکنشي به رفتار سرمربي و مديران پرسپوليس با او است.
این که سرمربی پرسپولیس با چند دروازه بان وارد مذاکره شده است، نیلسون را حسابی عصبانی کرده است. گفته می شود حمید درخشان دیگر تمایلی به ادامه همکاری نیلسون در پرسپولیس ندارد و به احتمال قریب به یقین او ظرف یکی دو روز آینده از پرسپولیس جدا خواهد شد.

با توجه به این که پرسپولیس 2 دروازه بان سطح بالا دارد، به صورت طبیعی باشگاه  با هر باشگاهی که وارد مذاکره می شود نام نیلسون را به عنوان بازیکنی که شرایط جدا شدن دارد اعلام می کند و همین موضوع باعث ناراحتی دروازه بان برزیلی پرسپولیس شده است. البته حمید درخشان با توجه به ارزش نیلسون این کار را برای داشتن دست بالا در نقل و انتقالات و معاوضه بازیکن انجام می دهد و البته نام سوشا مکانی هم مثل نیلسون در مذاکرات مطرح شده است.

به گزارش "ورزش سه"، البته این دروازه بان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و برای جدایی از پرسپولیس باید رضایت نامه دریافت کند. این نقل قول ها از سوی مدیربرنامه های نیلسون تایید شده است.


 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها