سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نيم فصل دوم را با قدرت آغاز مي کنيم

کرار: از اين شايعات خسته شده ام

جاسم کرار با ابراز نارضايتي از شايعاتي که پپاپي براي او ساخته مي شود اعلام کرد به تيم ملي دعوت نشده و در حال استراحت و تمرين آماده سازي براي حضوري پر قدرت در نيم فصل دوم ليگ برتر است.

 

جاسم کرار با ابراز نارضايتي از شايعاتي که پپاپي براي او ساخته مي شود اعلام کرد به تيم ملي دعوت نشده و در حال استراحت و تمرين آماده سازي براي حضوري پر قدرت در نيم فصل دوم ليگ برتر است.
هافبک عراقی استقلال که بعد از عزیمت به شهر زادگاهش (نجف) با عدم دعوت به تیم ملی این کشور با شایعات زیادی مبنی بر خداحافظی اش با پیراهن ملی این کشور مواجه شد اعلام کرد چنین چیزی صحت ندارد و متوجه نمی شود چرا دوست دارد هر خبر درباره او را با شایعه پراکنی و بزرگ نمایی باعث حاشیه شوند.

کرار در این باره به "ورزش سه"، گفت: من در حال حاضر در کشورم به سر می برم و با اجازه کادرفنی 15 روز مرخصی گرفته ام. در این مدت به استراحت و تمرینات اختصاصی مشغول هستم اما خیلی ها با من تماس گرفتند و اعلام کردند شنیدند از تیم ملی خداحافظی کردم. از این شایعات خسته شدم. یک روز می گویند عمدا کارت گرفتم و روز دیگر چیز دیگر می گویند و همینطور حرف پشت حرف.
وی ادامه داد: در اردوی جدید تیم ملی جزو نفرات دعوت شده نبودم و دلیل این مساله را هم نمی دانم. این اما به این دلیل نیست که خداحافظی کرده باشم و چنین چیزی صحت ندارد و از این شایعات خسته شده ام.
به گزارش "ورزش سه"، کرار در ادامه درباره شرایط خودش و تیم گفت: نیم فصل تمام شده و چند بازی دیگر فرصت داریم تا به چیزی که می خواهیم برسیم و باید از این فرصت استفاده کرد. من در مرخصی هستم و البته تمرین را هم دنبال می کنم تا در ادامه بتوانم شرایط خوبی داشته باشم.
وی در پایان با اعلام اینکه با نظر امیر قلعه نویی 5 روز بیشتر به استراحت خواهد پرداخت گفت: اینجا در نجف تمریناتم را دنبال می کنم و در کنار خانواده ام هستم و از لطف کادرفنی که با در نظر گرفتن شرایطم با مرخصی اضافه موافقت کردند تشکر می کنم.
 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٣:١٩

   

پر مبحث ترین ها