سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ما چه فرقي با قوچان نژاد و دژاگه داريم

خليل‌زاده: خواهش مي‌کنم با ما پدرانه رفتار کنند

شجاع خليل زاده مانند ساير بازيکنان سرباز بلاتکليف است و همچنان وضعيت او براي بازي کردن در ليگ مشخص نشده است.

شجاع خليل زاده مانند ساير بازيکنان سرباز بلاتکليف است و همچنان وضعيت او براي بازي کردن در ليگ مشخص نشده.

 خلیل زاده از مسوولان فدراسیون و سازمان نظام وظیفه در گفت و گو با "ورزش سه" خواهش کرد که این بازیکنان را مورد بخشش قرار دهند. خلیل زاده در خصوص آخرین اوضاع و احوالش گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد که می خوانید:

حسین ماهینی در مصاحبه اش با "ورزش سه" حرف درستی زد چون هیچ کس به غیر از خودمان این شرایط را درک نمی کند. واقعا روز و شب های سختی داریم و حتی نمی توانیم بخوابیم. خانواده هایمان خیلی نگران هستند. فوتبالیست ها شرایطی دارند که خانواده هایشان را زیر بال و پر می گیرند و خواهش می کنم کاری کنند تا فوتبال مان بیشتر از این ضربه نخورد.
بازی کردن در تیم های نظامی و پولی نگرفتن جریمه سنگینی است . واقعا مجازات بالاتر از این است؟ خواهش می کنم مسوولان و مخصوصا سردار کمالی عزیز پدرانه رفتار کنند تا زندگی مان تباه نشود. ما هم بچه های ایران هستیم و برای این کشور زحمت کشیدیم. ما هم ایرانی هستیم و خواهش می کنم به ما کمک کنند. ما که قتل نکردیم حتی اعدامی ها را هم می بخشند. مجازات ما بازی کردن در تیم های نظامی است  بدون اینکه هیچ پولی بگیریم.
در این مدت هر وقت مردم را دیدند دعا کردند که این مشکلات حل شود و ما بتوانیم بازی کنیم.تمام مردم در سایت ها نمی روند که در نظر سنجی ها نظر بدهند اما هر جا ما را می بینند دعا می کنند که این مشکلات حل شود.متاسفانه علیه فوتبالیست ها جو بدی درست کردند و اینقدر گفتند که ما پول زیاد می گیریم که نگاه مردم عوض شده است. مگر والیبالیست ها و بسکتبالیست ها پول نمی گیرند؟ چرا اینقدر روی ما زوم کردند.فوتبال تمام زندگی ماست و خواهش می کنم زندگی مان را از ما نگیرند.
بازیکنانی که تابعیت خارجی داشتند با پرداخت پول معافیت شان را گرفتند و برای تیم ملی هم بازی می کنند. مثلا آقای قوچان نژاد یا اشکان دژاگه. ما هم ایرانی هستیم مگر چه فرقی با هم داریم. منظور من این است که موضوع سربازی موضوع غیر قابل حلی نیست اگرچه اشتباهاتی هم اینجا از جانب بازیکنان صورت گرفته اما توقع ما و درخواست ما بخشش است. هنر ما فوتبال بازی کردن است و کار دیگر بلد نیستم.
ما بازیکنان به تیم ملی کشورمان و فوتبال مان خدمت کردیم. مگر زمانی که ما به تیم ملی رفتیم مردم خوشحال نشدند؟ البته من هنوز نا امید نیستم و امیدم به خداست. واقعا از مسوولان تقاضای بخشش دارم چون ما جوان هستیم و معلوم نیست با این تصمیمات چه اتفاقی در زندگی مان می افتد. در این مدت خیلی اذیت شدیم.
از مربیان و بازیکنانی که در این مدت از ما حمایت کردند تشکر می کنم. واقعا در این مدت دوست و دشمن مان را شناختیم. باز هم خواهش می کنم نگذارند فوتبال مان بیشتر از این ضربه بخورد.
در این مدت در تیم ملی نبودم اما برای تیم ملی کشورم در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت دارم. من عاشق ایران هستم و دوست دارم تیم ملی کشورم در جام ملت های آسیا موفق شود.
 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٣:٢۵

   

پر مبحث ترین ها