سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش استقلالی‌ها به جدایی صادقی

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ١٨:١١    نسخه چاپی    
بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز در تمرین از مهاجم تیم خود در مورد شایعه حضورش در پرسپولیس سوال کردند.


 تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 دقیقه در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد.

در تمرین امروز آبی‌پوشان تنها وحید طالب‌لو غایب بود و بقیه بازیکنان نیز پا به پای یکدیگر در کار تاکتتیکی شرکت کردند.

* امیر قلعه نویی که قبل از شروع تمرین به محل باشگاه رفته بود تا درخواست کتبی خود را به افشارزاده بدهد و اعلام آمادگی خود را برای جدایی امیرحسین صادقی اعلام کند بلافاصله به محل تمرین برگشت و برای دقایقی کوتاه با شاگردانش به سخن پرداخت.

* قبل از شروع تمرین، بازیکنان تیم استقلال در خصوص شایعه حضور قاضی در پرسپولیس از وی سوال می‌کردند که مهاجم آبی‌پوشان در این مورد با آنها به گفت‌وگو پرداخت.همچنین بازیکنان تیم استقلال در خصوص امیر حسین صادقی صحبت کردند و معتقد بودند با این شرایط جدایی او از تیم قطعی است.

* حمید ملک‌احمدی، رضا نعل چگر و رضا رجبی نفرات حاضر در تمرینات امروز آبی‌پوشان بودند.

* تماشاگران تیم استقلال که تعدادشان نزدیک به 50 نفر بود برخورد گرمی با رضا عنایتی و آرش برهانی داشتند و از آنها می‌خواستند در کنار یکدیگر عکس بگیرند همچنین هواداران استقلال در خصوص رفتن کاوه رضایی به ذوب‌آهن از مربیان این تیم سوال پرسیدند.

* در ابتدای تمرین، بازیکنان زیر نظر پرویز حیدری به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس بازی آقاوسط انجام دادند. در بخش بعد نیز بازیکنان فوتبال در منطقه یک سوم دفاعی را تمرین کردند که این مسابقه در بخش کوچکی از زمین انجام شد.شاهرخ بیانی و جواد زرینچه هم پا به توپ شدند و با بازیکنان بازی کردند.

* با اعلام امیر قلعه نویی تمرینات تیم استقلال صبح فردا در زمین گلف مجموعه انقلاب برگزار خواهد شد و مجدداً آبی‌پوشان در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرینات تاکتیکی را دنبال خواهند کرد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ١٨:١١

   

پر مبحث ترین ها