سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد شدید پروین از جذب بازیکنان جدید در پرسپولیس

الان نیلسون که مهره خوبی بود را کنار گذاشته اند، چند بازیکن دیگر را هم گذاشته بودند در لیست فروش تا بازیکن خارجی جذب کنند اما اگر بازیکنان خارجی در فوتبال ایران آمدند و جواب ندادند


کاپیتان، سرمربی و مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس نسبت به شرایط این باشگاه ابراز نگرانی کرد.
شهرخبر: علی پروین که در فوتبال ایران لقب «سلطان» را به خودش اختصاص داده، به ما گفت: «من دوست نداشتم در مورد شرایط پرسپولیس حرفی بزنم اما به نظرم این باشگاه نتوانست از فصل نقل و انتقالات به نحو احسن استفاده کند.»
 

پروین اضافه کرد: «به خاطر وعده هایی که می دادند، فکر می کردم باشگاه حداقل دو، سه بازیکن بزرگ را جذب کند ولی حالا فکر نمی کنم با این تیمی که بسته اند، موفق شوند. من همیشه گفته ام تیم بزرگ به بازیکن بزرگ نیاز دارد. آنهایی که مدام قول و وعده می دادند، این طوری می خواستند پرسپولیس را ببندند؟»

او همچنین گفت: «مردم از ما انتظار دارند. تا ما را در جایی می بینند در مورد پرسپولیس سوال می پرسند و ما هم نمی دانیم چه بگوییم. الان نیلسون که مهره خوبی بود را کنار گذاشته اند، چند بازیکن دیگر را هم گذاشته بودند در لیست فروش تا بازیکن خارجی جذب کنند اما اگر بازیکنان خارجی در فوتبال ایران آمدند و جواب ندادند، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ١٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها