سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دوپینگ سه فوتبالیست مثبت اعلام شد

به دلیل مثبت اعلام شدن سه نمونه دوپینگ (یک نمونه لیگ برتر آقایان، یک نمونه لیگ برتر بانوان و یک نمونه لیگ برتر فوتسال آقایان)، جلسه کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات این بازیکنان هفته آینده در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برگزار می‌‍شود.

رئیس زیر کمیته‌ کنترل دوپینگ کمیته‌ پزشکی از مثبت اعلام شدن نمونه دوپینگ سه فوتبالیست خبر داد که یکی از آنها در لیگ برتر فوتبال و دیگری در لیگ برتر فوتسال به میدان رفته‌اند.

 

دکتر توحید سیف برقی، رئیس زیر کمیته‌ کنترل دوپینگ کمیته‌ پزشکی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: طبق جلسات و مذاکراتی که صورت گرفت مقرر شد تا از فردا 11 دی‌ماه مسئولیت کنترل دوپینگ فوتبال به ستاد ملی مبارزه با دوپینگ واگذار شود تا از این پس کلیه نمونه گیری‌ها و کنترل‌ها در این بخش توسط نادو پیگیری شود.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، وی همچنین از برگزاری نشست کمیسیون بدوی متخلفان دوپینگ در هفته آتی خبر داد و گفت: به دلیل مثبت اعلام شدن سه نمونه دوپینگ (یک نمونه لیگ برتر آقایان، یک نمونه لیگ برتر بانوان و یک نمونه لیگ برتر فوتسال آقایان)، جلسه کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات این بازیکنان هفته آینده در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برگزار می‌‍شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها