سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موضوع دلخوری کریمی از درخشان چه بود؟

شاید خیلی ها این موضوع را ندانند اما علی کریمی و حمید درخشان یکسری دلخوری ها از یکدیگر دارند.


شاید خیلی ها این موضوع را ندانند اما علی کریمی و حمید درخشان یکسری دلخوری ها از یکدیگر دارند.
 ماجرای این قضیه هم در نوع خود جالب است. گویا قبل از اینکه علی کریمی مربی تیم ملی و دستیار کارلوس کروش شود، چند روزی به محل تمرین پرسپولیس رفت. آخرین حضور کریمی در درفشی فر دقیقا دو روز پیش از اتنخابش به عنوان مربی تیم ملی بود. در آن روز حمید درخشان از علی کریمی در مورد لیست بازیکنان سوالاتی می پرسد.

کریمی نیز از روی دلسوزی، پیشنهاداتی به درخشان می دهد تا در زمان نقل و انتقالات، چند بازیکن جدید به لیست تیم اضافه شود اما درخشان به یکباره به کریمی می گوید: «علی جان! اینهایی که گفتی را روی کاغذ بنویس تا من به مدیرعامل باشگاه (حمیدرضا سیاسی) بدهم» کریمی که از این حرف درخشان شوکه شده بود، با ناراحتی گفت: «من دو، سه نفر را به شما گفتم که حفظ کردن نام شان اصلا کار سختی نیست. چرا باید در یک کاغذ اسم بازیکنان را بنویسم؟ حمیدخان! اصلا این چه حرفی است که شما می زنید، مگر من دلال هستم؟»
درخشان که نمی دانست چطور باید موضوع را جمع کند، از کریمی عذرخواهی کرد ولی جادوگر فوتبال ایران به سرعت از رختکن تیم خارج شد. او فردای آن روز دیگر به تمرینات پرسپولیس برنگشت و دو روز بعد از آن اتفاق هم مربی سرخپوشان شد.

به گزارش خبرآنلاین،حالا که کریمی از سفر به استرالیا امتناع کرده، حمید درخشان فقط یک جمله در مورد کریمی گفته: «قدم علی روی چشم ما!» اما کریمی منتظر بود سرمربی پرسپولیس گرم تر از اینها از حضورش در تمرینات تیم سرخپوش پایتخت استقبال کند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٣, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها