سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

: پیش بینی سایت گل ازشروعی بی نقص برای تیم ایران در جام ملتهای آسیا

اولین حریف ایران، بحرین است که عملکرد نومیدکننده در جام خلیج فارس داشت. آنها بدون کسب حتی یک پیروزی و بدون آنکه گلی در این جام به ثمر برسانند، در مرحله گروهی حذف شدند.

 تارنمای خبری گل نوشت: ایران در دیدار روز یکشنبه مقابل بحرین بخت آن را دارد که، جام ملتهای آسیا را کامل و بی نقص آغاز کند.
 
به گزارش تارنمای خبری گل، ایران صدرنشین جدول رده بندی فیفا در آسیا، بعد از آنکه در جام جهانی برزیل در مرحله گروهی حذف شد، فقط دو بازی تدارکاتی برگزار کرده است. تیم ایران نوامبر گذشته مقابل کره جنوبی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و مقابل عراق هم در هفته گذشته همین نتیجه را گرفت.

ایران با وجود عدم آمادگی، اطمینان دارد که با متوقف کردن قطر، امارات متحده عربی و بحرین در صدر گروه سی قرار می گیرد.

اولین حریف ایران، بحرین است که عملکرد نومیدکننده در جام خلیج فارس داشت. آنها بدون کسب حتی یک پیروزی و بدون آنکه گلی در این جام به ثمر برسانند، در مرحله گروهی حذف شدند.

با این حال شکسته شدن دست هاشم بیک زاده مدافع ایران در تمرین روز چهارشنبه گذشته ضربه ای به این تیم محسوب می شود. از سوی دیگر پژمان منتظری دیگر مدافع ایران به علت مصدومیت پا این تورنمنت را از دست داد.

بیک زاده جام جهانی را به علت مشکل عضلانی از دست داد و کارلوس کی روش سرمربی تیم اذعان دارد که این مصدومیت جدید می تواند ضربه بزرگی به تیم او در رقابتهای قاره ای وارد کند.

کی روش گفت که دو بازیکن اصلی تیم در خط دفاعی کنار رفتند.

جدای از بحث مصدومیت بازیکنان، تیم ایران یک تیم ترسناک است. شش تن از بازیکنان این تیم در اروپا شاغل هستند. جواد نکونام کاپیتان کهنه کار این تیم بازی عالی در میانه زمین انجام می دهد. رضا قوچان نژاد نیز با آمادگی در این تورنمنت شرکت می کند. او در فصل جاری برای تیم الکویت هفت گل به ثمر رسانده است.

رهبری تیم بحرین را محمد حسین به عهده دارد. او و سایر مدافعان بحرین برای مهار حریفان خود باید نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

اسماعیل عبداللطیف می تواند به خط حمله تضعیف شده ایران آسیب برساند. این بازیکن 28 ساله با زدن 34 گل رکورد گلزنی بحرین را اخیرا به نام خود ثبت کرد.

مرجان عید در فوتبال بین المللی تجربه زیادی ندارد. او بعد از اخراج عدنان حمد در سال گذشته هدایت این تیم را به عهده گرفت.

در حالی که کی روش تجربه گسترده ای دارد و سرمربی رئال مادرید و تیم پرتغال و دستیار سرالکس فرگوسن در منچستریونایتد بوده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٠-١٣٩٣, ١۴:۴٢

   

پر مبحث ترین ها