سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

راي نكونام و كي‌روش مشخص شد/ كاپيتان از روي دست مربي نوشت!

کریستیانو رونالدو در شرایطی با کسب 37.66 درصد آراء به عنوان برنده توپ طلای سال 2014 معرفی شد که لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آراء دوم شد و مانوئل نویر با کسب 15.72 درصد آراء به عنوان سومین بازیکن برتر دنیا در سال 2014 معرفی شد.بانك ورزش - به دنبال معرفی شدن کریستیانو رونالدو به عنوان برنده توپ طلای فیفا در سال 2014، سایت فیفا آرای مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی را که در فرآیند رأی‌گیری برای انتخاب برترین بازیکن جهان حق رأی داشتند، منتشر کرد.
براساس جدولی که سایت فیفا از آرای رأی‌دهندگان منتشر کرده است، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به ترتیب به هموطن خود کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر رأی داده است. جواد نکونام هم دقیقاً همین انتخاب را داشته است و ستاره پرتغالی رئال مادرید را به عنوان گزینه اول، مهاجم آرژانتینی بارسلونا را به عنوان گزینه دوم و دروازه‌بان آلمانی بایرن مونیخ را به عنوان سومین گزینه خود انتخاب کرده است.
در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال دنیا در سال 2014، کریستیانو رونالدو در شرایطی با کسب 37.66 درصد آراء به عنوان برنده توپ طلای سال 2014 معرفی شد که لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آراء دوم شد و مانوئل نویر با کسب 15.72 درصد آراء به عنوان سومین بازیکن برتر دنیا در سال 2014 معرفی شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٠-١٣٩٣, ٠٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها