سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش پیروانی به قیمت گذاری سرخابی ها: قیمت گذاری کارشناسانه نبود

شرکت های سوددهی که در بورس و فرابورس حاضر هستند در زمان فروش 10 تا 20 درصد را نقد و مابقی را اقساط 5 ساله به فروش می رسانند حالا چگونه است برای دو باشگاه زیان ده چنین شرایطی را در نظر گرفته اند و باید 40 درصد را نقد پرداخت کنند و مابقی آن نیز دوساله بازگردانده شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران گفت: قیمت گذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به هیچ عنوان اصولی انجام نشده و قطعا به این راحتی ها این دوباشگاه خصوصی نمی شوند.
 
افشین پیروانی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا در مورد قیمت گذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت: این قیمت گذاری به هیچ عنوان کارشناسانه نبود و مطمئن باشید که هر کسی برای خرید این دو باشگاه پا پیش بگذارد پیش از هرچیزی باید پاسخگوی چگونگی به دست آوردن این مبلغ باشد.

وی ادامه داد: باید برای فروش این دو باشگاه قیمت مناسب تری در نظر گرفته شود تا خریداران واقعی پا به میدان بگذارند. یکی دیگر از مشکلات این قیمت گذاری این است که چرا باید استقلال و پرسپولیس یک قیمت داشته باشند و چرا باید برای درفشی فر این قیمت در نظر گرفته شود.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر بحث من این است که در حال حاضر پرسپولیس سود دهی ندارد و کدام آدم عاقلی حاضر است برای جایی که سود دهی ندارد چنین هزینه ای را پرداخت کند که شاید چند سال بعد بتواند به پول خود برسد این در حالی که در فوتبال ایران کپی رایت و حق پخش هیچ معنایی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به رقم در نظر گرفته شده فکر نمی کنم این دو تیم به صورت جدی خصوصی شوند و کسی حاضر باشد برای خرید آنها پا پیش بگذارد.

 

وی اظهار کرد: شرکت های سوددهی که در بورس و فرابورس حاضر هستند در زمان فروش 10 تا 20 درصد را نقد و مابقی را اقساط 5 ساله به فروش می رسانند حالا چگونه است برای دو باشگاه زیان ده چنین شرایطی را در نظر گرفته اند و باید 40 درصد را نقد پرداخت کنند و مابقی آن نیز دوساله بازگردانده شود.

پیروانی تاکید کرد: بهتر بود کسانی برای این دوباشگاه تصمیم گیری می کردند که مسایل فنی را در نظر می گرفتند تا حداقل این دو باشگاه به شکل اصولی خصوصی شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان اعلام کرد: یکی دیگر از مسایل مورد بحث در مورد شرکت پیشکسوتان است که قرار است مقداری از سهام باشگاه را به آنها واگذار کنند. باید وضعیت آنها روشن شود و همه چیز آن به صورت آشکار اعلام شود.

وی تاکید کرد: این دوباشگاه به این سادگی ها خصوصی نخواهند شد و اگر هم این اتفاق رخ دهند با مشکلات فراوانی روبه رو می شوند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٠-١٣٩٣, ١٣:۴٩

   

پر مبحث ترین ها