سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رویانیان: خریدار پرسپولیس نیستم اما .....

فقط برخی از خریداران مانند آقایان هدایتی و عابدینی مشاوره‌هایی از من خواستند که من هم نظراتم را به آنها گفتم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: من خریدار باشگاه پرسپولیس نیستم، اما به دوستان خریدار مشاوره می‌دهم.

 

محمد رویانیان در گفت‌وگو با ایلنا خبر خرید سهام باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد و بیان داشت: فقط برخی از خریداران مانند آقایان هدایتی و عابدینی مشاوره‌هایی از من خواستند که من هم نظراتم را به آنها گفتم.

وی درخصوص اینکه فردی مانند امیر عابدینی که خود مو سپید مدیریت فوتبال کشور است از وی که چند سال است وارد فوتبال شده مشورت گرفته؟ گفت: بله، مشاوره داده و با یکدیگر هم‌اندیشی می‌کنیم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس با اشاره به تعیین مبلغ 290 میلیارد تومان برای خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس متذکر شد: مبلغ 290 میلیارد تومان خوب است، البته اگر بعضی از مسائل رعایت شود، اما اگر بعضی چیزها رعایت نشود مبلغ تعیین‌شده خوب نیست.

وی افزود: اگر ورزشگاه را مجانی را به خریدار بدهند، اگر ساختمان را مجانی به خریدار بدهند، اگر برند را مجانی در اختیار خریدار بگذارند، بعد از آن طی پروسه 5 تا 10 سال برای خریدار تعیین کنند تا پول را پرداخت کند. همچنین این 40 درصد پول سهام را که گفته‌اند در ابتدا باید پرداخت شود را به 25 درصد کاهش دهند تا خریدار بعد از یک‌سال یواش یواش جا بیفتد، یعنی به صورت درصد بندی و در یک مدت زمان تعیین‌شده پول را بگیرند. در کنار همه این موارد به خریدار اجازه بدهند بلافاصله سهام خودش را سهام ملی کند و با فراخوان آن را به هواداران بفروشد.

 

رویانیان درخصوص اینکه وزارت ورزش و جوانان قصد دارد در تعیین و همچنین امور هیات‌مدیره دخالت کند، بیان داشت: این نکته‌ای است که وزارت ورزش باید در موردش شفاف صحبت کند.

رویانیان در مورد بدهی‌های باشگاه پرسپولیس گفت: میزان بدهی‌ها آنقدر که در بوق و کرنا کردند نیست و این موضوع با اسناد قابل اثبات است ضمن اینکه این مسئله قبل از ارائه سهام در بورس حل خواهد شد چراکه دولت تقبل بدهی‌ها را پذیرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از خصوصی‌شدن پرسپولیس، برای مدیریت این باشگاه پا پیش خواهد گذاشت یا خیر نیز خاطرنشان کرد: نه، در حال حاضر تمایلی برای این کار ندارم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در پایان درخصوص اینکه اقدام سازمان خصوصی‌سازی و وزارت‌ورزش برای واگذاری سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی ارزشمند است، گفت: بله، باید از سازمان خصوصی‌سازی تشکر کنم، البته انتظار دارم ایرادها برطرف شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها