سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خریدار جدید پرسپولیس:قیمت 290 میلیاردی برای این دو تیم خیلی کم است

متاسفانه باید بگویم امکانات باشگاه پرسپولیس زیر صفر است و این موضوع شایسته این نام بزرگ نیست. در حالی که همه فکر می کنند در فوتبال بودجه زیادی مصرف می شود

 

اسماعیل ایزد دوست، خریدار متمول ایرانی پرسپولیس، اهداف خود را از حضور در ایران و خرید پرسپولیس تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال به نقل از طرفداری؛ اسماعیل ایزددوست که به عنوان یک سرمایه دار در روزهای گذشته با حضور در مجموعه درفشی فر از امکانات باشگاه پرسپولیس دیدن کرده بود، در پاسخ به این سوال که انگیزه حضورش در این مجموعه چیست، گفت: "من از کودکی هوادار این تیم بودم. هر چند پدرم به شدت مخالف این موضوع بود اما ما بچگی خود را با دنبال کردن توپ ها در محله پدری گذارندیم. از سنین پایین بزرگان پرسپولیس را دنبال کردیم و اسطوره های زندگی ما همواره همین افراد بودند. اکنون نیز بعد از نزدیک به یک دهه به ایران بازگشته ام و تمام سعی و تلاش من این است که هر کاری که می توانم انجام دهم تا به این تیم کمک شود. اصلا دوست ندارم از طریق اسم پرسپولیس بزرگ شوم یا به کسی این نام را پز بدهم و تنها دوست دارم به این تیم خدمت کنم. من همیشه مسائل و مشکلات جوانان از جمله اعتیاد از دغدغه های اصلی ام بوده است و مبارزه با این مشکل یکی از فعالیت های من است."

ایزددوست در پاسخ به این سوال که نحوه کمک شما به باشگاه پرسپولیس مشخص شده است، اضافه کرد: "کمک واژه بزرگی است و همه چیز در آن می گنجد و اگر نیت کمک کردن باشد می توان به هر طریقی کمک کرد. جارو کشیدن در باشگاه نیز نوعی کمک است و من از انجام دادن آن هیچ ابایی ندارم زیرا پرسپولیس در قلب من جا دارد. پرسپولیس تیم تاریخ داری است و فکر می کنم هیچکس نمی تواند مالک آن شود زیرا نسلهای زیادی با آن زندگی کرده اند. اما متاسفانه جنجالهای سالهای اخیر باعث شده است مردم از کنار این تیم دور شوند و ما باید تلاش کنیم تا این مشکلات مردم که مالکان اصلی باشگاه هستند در کنار تیم حفظ شوند."

او  در پاسخ به این سوال که امکانات باشگاه پرسپولیس را چگونه ارزیابی می کنید، افزود: "متاسفانه باید بگویم امکانات باشگاه پرسپولیس زیر صفر است و این موضوع شایسته این نام بزرگ نیست. در حالی که همه فکر می کنند در فوتبال بودجه زیادی مصرف می شود اما از نظر سخت افزاری شاهدیم که امکانات بسیار کم است. البته مطمئنا مدیران قبلی بسیار زحمت کشیده اند اما امکانات تیمهای کشورهای فقیر اروپایی بسیار بیشتر از این است."

وی ادامه داد: "سرمایه داران زیادی در اقصی نقاط دنیا هستند که نه تنها عاشق این دو تیم هستند، بلکه به نظام مقدس جمهوری اسلام و فرهنگ ناب ایرانی اسلامی نیز وفادار هستند اما تنها ترس آنها این هیاهو بی دلیل در کنار فوتبال است. امیدوارم آقای خادم با شفاف سازی می توانند کمک زیادی کنند تا مردم بیایند و به این دو تیم خدمت کنند."

سرمایه دار خارج نشین درباره قیمت 290 میلیاردی تعیین شده برای باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:" این رقمها برای این دو تیم خیلی کم است. پرسپولیس در همه جای دنیا هوادارا دارد و تصور من این است که مطبوعات باید در این موضوع با بی طرفی زمینه را برای واگذاری صحیح این دو تیم فراهم کنند. مطمئنا استقلال نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند و تا زمانی که این کاستی ها برطرف نشود باید قید کری ها و کل کل ها را زد و این جذابیت های فوتبال را به بعد از برطرف کردن مشکلات این دو تیم موکول کرد."

ایزددوست در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت:" پرسپولیس برای من روزی پدر و مادر بوده است و اکنون نیز مانند فرزند می ماند. فرزند ما الان در بحران است و باید همگی کمک کنیم تا این تیم نجات پیدا کند و به بهترین جایگاه ها دست یابد."

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٢٢

   

پر مبحث ترین ها