سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دردسر تازه تیم ملی ایران در استرالیا

حتی بازیکنان تیم ملی هم در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست هایی را در این زمینه منتشر کرده اند و زیر آن نوشته اند: «اینجا خیلی گرم است.»


دمای بالای هوا و رطوبت 70 درصد به مشکل تازه ای برای ملی پوشان در آستانه بازی با امارات تبدیل شده است.

ترسی که کروش در بازی های جام جهانی داشت در بازی های جام ملت های آسیا گریبانش را گرفت، مشکلی به نام گرما.

در برزیل و در شهر سالوادور کروش مدام نگران گرما و رطوبت بالای هوا بود اما در روز بازی آخر با بوسنی، بارش باران گره گشا شد و تا حدودی فشار را از روی بازیکنان برداشت.

امروز اما در جام ملت های آسیا این مشکل برای کروش و شاگردانش دو چندان شده است. گرمای بالای 41 درجه و رطوبتی نزدیک به 70 درصد باعث شده تا سرمربی تیم ملی باز هم ابراز نگرانی کند و بگوید: «شرایط سخت است، این کار نفس کشیدن را برای بازیکنانم سخت می کند.»

البته نگرانی کروش بیشتر به این دلیل است که تیم ملی روز دوشنبه باید مقابل اماراتی قرار بگیرد که در شرایط آب و هوایی مشابه کشورش بازی می کند.

دمای بالای هوا آنقدر اذیت کننده است که پیمان یوسفی گزارشگر و خبرنگار اعزامی واحد مرکزی هم شرایط را این طور توصیف می کند: «حتی برای ما که فوتبال بازی نمی کنیم این گرما اذیت کننده است. کلافه شده ایم. امیدوارم این اتفاق روی تیم ما تاثیری نداشته باشد.»

حتی بازیکنان تیم ملی هم در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست هایی را در این زمینه منتشر کرده اند و زیر آن نوشته اند: «اینجا خیلی گرم است.»

نکته قابل توجه اینجاست که در این شرایط بد آب و هوایی روز گذشته تیم ملی کشور میزبان با یک گل مغلوب کره جنوبی شد!
منبع: خبرآنلاین

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٣, ٢٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها