سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رونالدو: مسی بزرگترین انگیزه فوتبالی من است

من و مسی، بزرگترین انگیزه یکدیگر برای پیشرفتیم. بطور حتم رقابت من و او به بهتر شدن هر دوی ما کمک زیادی کرده است.

در مصاحبه با فرانس فوتبال

رونالدو: مسی بزرگترین انگیزه فوتبالی من است

کريستيانو رونالدو هفته گذشته در زوريخ موفق شد سومين توپ طلاي خود را نيز بدست بياورد و در يک قدمي رکورد لئو مسي قرار بگيرد.


 

به گزارش "ورزش سه"، کسب 4 عنوان قهرمانی ارزشمند با رئال در سال 2014 و ثبت رکوردهای فردی متعدد، از مهمترین عوامل انتخاب رونالدو به عنوان بهترین بازیکن جهان بودند. رونالدو در مصاحبه با فرانس فوتبال در مورد رمز موفقیتش گفت:" اگر می توانم در طول یک سال، در بیش از 60 بازی حضور داشته باشم به این دلیل است که مراقب خودم هستم. خوب می خوابم، خوب تمرین می کنم و از لحاظ تغذیه نیز همه چیز را تحت نظر دارم.بخصوص خوب تمرین کردن شرط اصلی موفقیت در فوتبال است. اگر خوب تمرین نکنید، مطمئنا نتیجه ای نخواهید گرفت."


رونالدو در مورد رقبایش در کسب توپ طلای سوم گفت:" هم نویر و هم مسی، شایسته کسب توپ طلا بودند. نویر در جام جهانی قهرمان شده بود و در بایرن نیز خوش درخشیده بود. مسی هم با وجود اینکه سال 2014 را به دلیل مصدومیت خوب شروع نکرد اما رفته رفته شرایطش بهتر شد و جام جهانی خوبی را نیز پشت سر گذاشت.
من و مسی، بزرگترین انگیزه یکدیگر برای پیشرفتیم. بطور حتم رقابت من و او به بهتر شدن هر دوی ما کمک زیادی کرده است.در این مورد شکی ندارم. مسی 4 توپ طلا دارد و من سه تا. می خواهم به رکورد او برسم و این برای دنیای فوتبال هم اتفاق مثبتی است."

رونالدو همچنین در مورد حضورش در رئال گفت:" خوش شانسم که در بهترین و بزرگترین تیمی که می شناسم بازی می کنم. بهترین مربی و بهترین هم تیمی ها کنارم حضور دارند."

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها