سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی روش: بازنده بازی فردا هیچ چیز بدست نمی آورد

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ٠٩:۴۶    نسخه چاپی    
ما 100درصد برای بازی فردا اماده هستیم و با ریکاوری کامل و تمرین کامل برای این بازی اماده شده ایم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برنده بازی فردا ( جمعه) بین دو تیم ایران و عراق همه چیز بدست می آورد و بازنده همه چیز را از دست می دهد.

کارلوس کی روش روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2015 گفت: دیدار فردا رقابت فشرده ای خواهد بود، هم ایران و هم عراق سعی می کنند بازی را کنترل کنند.

وی گفت:امروز به بازیکنان تاکید کردم که فردا برنده بازی همه چیز بدست خواهد آورد و بازنده هیچ چیزی بدست نمی آورد.

وی اضافه کرد: باید هر دو تیم بجنگند و شرایط را کنترل کنند در این صورت می توانیم بازی خوبی را شاهد باشیم .

وی در پاسخ به این سوال که برای بازی فردا با عراق چقدر ایران امادگی دارد گفت: ما آماده هستیم و برای پیروزی می جنگیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در باره حضور هواداران ایرانی در ورزشگاه گفت: شک نیست که حضور انان باعث انگیزه بیشتر بازیکنان می شود همانطور که درسه بازی قبل هواداران ایرانی شور و شق و انگیزه زیادی به بازیکنان انتقال دادند امیدوارم در این بازی نیز چنین اتفاقی بیافتد.

کی روش گفت:عراق تیم خیلی خوبی دارد و مقابل اردن وژاپن آن را دیدیم، انها 10 بازی تدارکاتی خیلی خوب داشتند و ما فقط دو بازی تدارکاتی داشتیم، عراقی ها در فاز حمله و دفاع خیلی خوب کار می کنند.

وی افزود: از زمانی که من سرمربی ایران شدم تیم ایران 52 بازی ملی داشت اما عراق 72 بازی ملی داشته است، این نشان دهنده اهمیت فدراسیون فوتبال عراق به تیم ملی این کشور دارد و ما احترام خاصی را برای این تیم قایل هستیم.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران هم گفت: ما 100درصد برای بازی فردا اماده هستیم و با ریکاوری کامل و تمرین کامل برای این بازی اماده شده ایم.

وی افزود: هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست و باید برای بازی فردا آماده باشیم و پیروز شویم. ما احترام خاصی برای تیم عراق قائل هستیم و تلاش می کنیم بازی خیلی خوبی مقابل عراق ارایه دهیم و این تیم دست کم نمی گیریم.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2015 ساعت 10 روز جمعه در ورزشگاه کانبرا برگزار می شود.


منبع: ایرنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ٠٩:۴۶

   

پر مبحث ترین ها