سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رکورد نکونام مورد توجه رسانه‌های خارجی

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ١٨:٠٣    نسخه چاپی    
خبرنگاران خارجی حاضر در آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار با عراق، پیگیر تعداد بازی‌های ملی جواد نکونام و رکوردشکنی این بازیکن بودند.


در زمان برگزاری تمرین تیم ملی ایران در ورزشگاه "کانبرا" تعدادی از خبرنگاران رسانه‌های خارجی حاضر در محل تمرین، سوالاتی را در مورد رکورد جواد نکونام پرسیدند.

با توجه به اشتباهی که یکی از خبرنگاران در نشست خبری انجام داد و اعلام کرد فردا و در صورت حضور نکونام در بازی با عراق، تعداد بازی‌های ملی این بازیکن به 150 رسیده و رکورد علی دایی را می‌شکند، این ابهام برای خبرنگاران خارجی ایجاد شده بود.

نکونام در صورت حضور در بازی عراق تعداد بازی‌های ملی خود را به 149 بازی رسانده و با رکورد بازی‌های ملی علی دایی برابری خواهد کرد.

از سوی دیگر، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال عراق پیش از رویارویی با ایران قرار بود در ورزشگاه کانبرا برگزار نشد.

درحالیکه اکثر تیم‌ها آخرین تمرین خود پیش از دیداری رسمی بین‌المللی را در زمین محل مسابقه برگزار می‌کنند، تیم ملی عراق آخرین تمرین خود پیش از دیدار با ایران را در ورزشگاه "دیکین" برگزار کرد.

به دلیل اینکه تیم عراق آخرین بازی مرحله گروهی خود برابر فلسطین را در ورزشگاه کانبرا برگزار کرده بود، سرمربی این تیم ترجیح داد تمرین امروز تیمش در ورزشگاه "دیکین" انجام شود، تمرینی که از ساعت 17:30 و به مدت یک ساعت برگزار شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ١٨:٠٣

   

پر مبحث ترین ها