سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کارلوس کی‌روش در نشست خبری:به هیچ وجه عراق را دست کم نمی‌گیریم

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ٢٠:١٨    نسخه چاپی    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به خاطر هواداران بازی می‌کنیم و خوب می‌دانیم در بازی فردا مقابل عراق برنده صاحب همه چیز است و بازنده هیچ چیزی به دست نمی‌آورد.

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به خاطر هواداران بازی می‌کنیم و خوب می‌دانیم در بازی فردا مقابل عراق برنده صاحب همه چیز است و بازنده هیچ چیزی به دست نمی‌آورد.

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال ایران و عراق در پاسخ به این که با توجه به فشردگی رقابت‌ها و دیدار حساسی که در مرحله یک‌چهارم نهایی دارید، چه تدبیری برای برتری مقابل عراق خواهید داشت، اظهار کرد: رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها برای هر تیمی از جمله ایران یک افتخار است. امروز صبح به بازیکنانم هم گفته‌ام که برنده بازی فردا همه چیز را بدست می‌آورد و بازنده هیچ چیز. نهایتا باید با تمام تمرکز مقابل عراق بازی کنیم و بازیکنان وظایف‌شان را به خوبی انجام دهند و برای پیروزی بجنگند. آنها باید احساسات‌شان را کنترل کنند و مطمئنا بازی خوبی خواهند کرد.

گزیده سخنان کی‌روش را در ادامه می‌خوانید:

ما از حضور تماشاگران ایرانی در بازی‌های گذشته خرسند هستیم و شک نداریم هواداران علت اصلی بازی‌های فوتبال هستند. بازی‌ها به خاطر هواداران است و امیدوارم هر دو تیم طوری بازی کنند که هواداران از آن لذت ببرند.
در سه بازی گذشته جشن زیبایی شکل گرفت و حضور هواداران ایرانی به بازیکنان تیم ملی انگیزه زیادی داد. امیدوارم هواداران دو تیم از مسابقه فردا لذت ببرند. پیروزی‌های ما نیز متاثر از حمایت هواداران ایرانی بوده است و همین موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کنیم
عراق مطمئنا تیم خوبی دارد. آنها بازی‌های خوبی مقابل اردن و ژاپن داشتند. به هیچ وجه عراق را دست‌کم نمی‌گیریم. عراق قبل از جام ملت‌ها 10 بازی تدارکاتی انجام داد و ایران تنها 2 بازی. ما این شانس را هم به عراقی‌ها دادیم که با تیم ایران یک بازی تدارکاتی داشته باشند. عراق سازماندهی خوبی در خط حمله و دفاع داشته و نگرش فنی خوبی دارد.
ما برای تیم عراق احترام قائل هستیم و سعی می‌کنیم هرچه در توان داریم را بگذاریم تا برنده شویم. عراق تاکنون تنها یک گل تا اینجای جام ملت‌ها دریافت کرده و آن را هم از ژاپن خورده است. ما باید در زمین نشان دهیم که تیم خوبی داریم.
ما کاملا آماده هستیم. بارش باران طبیعی است و خوشبختانه هیچ مصدوم یا محرومی به علت اخطار گرفتن نداریم.
درباره بازی کردن رضا قوچان‌نژاد نمی‌توانم چیزی بگویم و قطعا یک ساعت و نیم قبل از بازی آن را اعلام می‌کنم. البته خود بازیکن اولین نفری است که از این موضوع اطلاع پیدا خواهد کرد. سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد هر دو تشنه این بازی هستند و کاملا آماده‌اند و هر کدام به میدان بروند عملکرد خوبی خواهند داشت.

منبع: فرارو

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ٢٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها