سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دوست دارم قهرمان شویم تا تماشاگران با فوتبال آشتی کنند

عابدزاده: امیدوارم عراق را پرگل ببریم

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ٢٠:۵٣    نسخه چاپی    
احمدرضا عابدزاده مدت‌هاست به تهران بازگشته اما در تمرین راه‌آهن شرکت نمی‌کند.


احمدرضا عابدزاده مدت‌هاست به تهران بازگشته اما در تمرین راه‌آهن شرکت نمی‌کند.
 به گزارش خبر ورزشی؛ تیم ملی کشورمان با اقتدار از گروهش صعود کرده و فردا به مصاف عراق می‌رود. این 2 موضوع بهانه‌ای بود تا با کاپیتان اسبق تیم ملی و سنگربان فراموش‌نشدنی تاریخ فوتبال ایران گفت‌وگویی انجام دهیم.
قراردادتان را با راه آهن فسخ كرده‌ايد؟
نه، منتظرم تكليف مطالباتم را مشخص كنند. فوتبال شغل من است و نمي‌توانم پس از سال‌‌ها خاك خوردن در فوتبال بروم و مجاني كار كنم. قراردادي ميان من و باشگاه راه‌آهن منعقد شده و بايد طرفين به آن پايبند باشند.
ولي تكليف اين باشگاه نامشخص است و بعيد به نظر مي‌رسد تا مدت‌ها سر و سامان بگيرد.
اين مشكل من نيست، باشگاه منحل نشده كه بگويم نامشخص است و مسئول دارد كه مشغول فعاليت است. من هم حق و حقوق قانوني‌ام را مي‌خواهم و تا سه‌شنبه آينده صبر مي‌كنم.
چرا تا سه‌شنبه؟
به مسئول باشگاه گفتم ساعت 10 صبح سه‌شنبه مي‌آيم تا تكليفم روشن شود. اداره ماليات به اين موضوعات كاري ندارد. فردا براي پولي كه نگرفته‌ام، ماليات تعيين کرده و ممنوع‌الخروجم مي‌كنند. من پول زور نمي‌خواهم ولي چون با زور ممنوع‌الخروجي مجبور به پرداخت ماليات مي‌شوم، بايد تكليف قراردادم با راه آهن مشخص شود.
از حميد استيلي چه خبر؟
او كلي وقت گذاشت، هزينه كرد، تعهد داشت ولي ناگهان باشگاه را از استيلي پس گرفتند و معلوم نيست چه زماني پولي كه پرداخته و هزينه كرده را پس بگيرد.
بازي‌هاي تيم ملي را در مرحله گروهي جام ملت‌هاي آسيا تماشا كرديد؟
تيم ملي در بحث نتيجه‌گيري خوب كار كرده و از 3 بازي، 9 امتياز گرفته است و خوشحالم بعد از صعود از گروه به قرعه خوبي خورد. چند روز قبل از شروع جام ملت‌هاي آسيا در استراليا با عراق بازي كرديم و ذخيره‌هاي تيم ايران همين تيم اصلي عراق را شكست دادند. در عين حال به دليل كمبود بازي تداركاتي تيم ملي در آن مسابقه هماهنگي فعلي را نداشت و اميدوارم در بازي صبح جمعه به پيروزي پرگلي مقابل حريف خود دست پيدا كند.
اشاره داشتيد تيم ملي در بحث نتيجه‌گيري خوب كار كرده، از نظر فوتبالي چطور؟ عملكرد تيم ملي براي شما رضايت‌بخش بوده است؟
به بازي قشنگ امتياز نمي‌دهند، اما زيبايي فوتبال باعث شده اين رشته، پرطرفدار و پربيننده باشد. فوتبالي كه تيم ملي به نمايش مي‌گذارد، لذت‌بخش نيست، چه بسا يك وقت‌هايي آدم ناراحت هم شود ولي نتايج حاصله مناسب و رضايت‌بخش بوده است و اميدوارم تيم ملي قهرمان جام ملت‌هاي آسيا شود. حيف است فوتبال ايران از 40 سال قبل نتوانسته قهرمان جام ملت‌ها شود و آرزو دارم با قهرماني در استراليا كمي به فوتبال‌مان رونق بخشيده شود، كمااينكه مشاهده مي‌كنيم بازي‌هاي ليگ با 3، 4 هزار تماشاگر برگزار مي‌شود که شاید با قهرماني تيم ايران تماشاگران هم با فوتبال آشتي كنند.

 
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ٢٠:۵٣

   

پر مبحث ترین ها