سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان:در هیات رییسه درخصوص کی روش بحث می کنیم

بروز شده : ٣-١١-١٣٩٣, ١۶:٣٠    نسخه چاپی    
وی در باره اینکه با توجه به حذف تیم ملی احتمال بازبینی قرارداد کارلوس کی روش وجود دارد، گفت: باید در این باره در جلسه هیات رییسه صحبت کرده و تصمیم بگیریم.

رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اشتباهات داوری در نتیجه امروز (جمعه)تیم ملی فوتبال ایران تاثیر زیادی داشت در باره احتمال بازبینی و لغو قرارداد کارلوس کی روش گفت: در این باره در هیات رییسه بحث خواهیم کرد.
 
تیم ملی فوتبال ایران که در جام ملت های آسیا 2015 همانند جام جهانی با روش تدافعی بازی می کرد روزجمعه در مرحله یک چهارم نهایی این جام مقابل عراق در ضربات پنالتی متحمل شکست شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

علی کفاشیان روز جمعه در گفت وگو با ایرنا افزود: همه بازیکنان خیلی زحمت کشیده و تلاش خود را کرده واز تمامی توان استفاده کردند، ولی به سبب اشتباهات داوری به نتیجه دلخواه نرسیدند.

به گفته وی، اشتباهات داوری در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران وعراق تاثیرگذار بود و اخراج در نیمه اول موجب شد که تیم ملی با مشکل روبرو شود.

وی اضافه کرد: تیم ملی فوتبال ایران لیاقت زیادی داشت ولی ضعف های داوری اجازه نداد که این تیم از توانایی های خود استفاده کند.

به گفته وی، کشیده شدن بازی به پنالتی نتیجه راازدست تیم ها خارج می کند و دیگر شرایط زمانی و روحی و روانی است که نتیجه را تعیین می کند و شرایط تیم ملی امروز هم اینگونه شد.

کفاشیان درمجموع عملکرد تیم ملی را مطلوب توصیف کرد و گفت: استفاده از نفرات جوان کار بسیار خوبی بود که به آنان فرصت خودنمایی داده شد .

وی در باره اینکه با توجه به حذف تیم ملی احتمال بازبینی قرارداد کارلوس کی روش وجود دارد، گفت: باید در این باره در جلسه هیات رییسه صحبت کرده و تصمیم بگیریم.

قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال بعد از جام جهانی 2014 تا جام جهانی 2018 تمدید شد ولی در یکی از بندهای این قرارداد شرط موفقیت و نتایج خوب در جام ملت های آسیا 2015 گذاشته شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١١-١٣٩٣, ١۶:٣٠

   

پر مبحث ترین ها