سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امیدوارم از بحران بازی با ذوب آهن رد شویم

درخشان: کی‌روش بازیکنان را از خانه جهیزیه نیاورده است!/ فوتبال ایران بالاتر از امثال اوست

بروز شده : ۵-١١-١٣٩٣, ١٩:۵١    نسخه چاپی    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بازی مقابل ذوب‌آهن که برای ما یک بحران به حساب می‌آید را رد کنیم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بازی مقابل ذوب‌آهن که برای ما یک بحران به حساب می‌آید را رد کنیم.
حمید درخشان در خصوص تغییر برنامه لیگ برتر اظهار داشت:‌این مسئله صورت خوشی ندارد. ما طبق برنامه‌ریزی قبلی لیگ کار خود را دنبال می‌کردیم و نکات تاکتیکی را در نظر گرفته‌ایم. چرا همه چیز در این مملکت با عجله صورت می‌گیرد. حالا مسابقات لیگ زودتر برگزار شود این مسئله چه تاثیری دارد؟! فکر کنند که تیم ملی صعود کرده است. این گونه برنامه‌ریزی درست نیست.

وی افزود: می‌‌گویند برای کمک به تیم‌هایی است که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنند اما این چه کمکی است؟! ما بازی دوستانه خود را به خاطر همین موضوع لغو کردیم زیرا اگر بازیکن ما مصدوم شود نمی‌توانیم او را تا روز جمعه برسانیم. این مسئله باعث می‌شود روی بازیکنان فشار بیاید و در بازی اول با مشکل بسیار بزرگی روبرو خواهیم بود. امیدوارم که به گونه‌ای نشود که ما دچار مشکل شویم و فقط می‌خواهم یک جوری از این بحران رد شویم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده اگر حق رشد پیام صادقیان را باشگاه پرسپولیس پرداخت نکند، اجازه نمی‌دهد در زمین بازی حاضر شود، تصریح کرد:‌من این موضوع را نشنیدم. این چه مسائلی است که بیان می‌کنند؟! 2 سال است که صادقیان در پرسپولیس بازی می‌کند. از کجا چنین مسائلی را درمی‌آورند؟! واقعا مفهوم این مسائل را نمی‌دانم.

درخشان در خصوص نتایج تیم ملی و اینکه پس از شکست مقابل عراق بحث دوپینگ بازیکن این تیم را مطرح شد، تاکید کرد: به نظرم مطرح کردن چنین مسائلی شخصیت ما را پایین آورد. این آدم هر چه دوست دارد در کنار زمین انجام می‌دهد و جنجال به راه می‌اندازد. بحث اخلاق برای ما از هر چیز مهم‌تر است و باید الگوبرداری کنیم. بعد این آقا مغلطه می‌کند و برای شکست مقابل عراق توجیه می‌آورد. ببخشید که این حرف را عنوان می‌کنم اما مگر در بازی ما مقابل ازبکتستان توپ نیم‌متر از خط دروازه نگذشت؟ چرا آنموقع صدایش درنیامد؟ هم اکنون که تیمش به مربی 45 روزه باخته این مسائل را عنوان می‌کند و می‌خواهد شکست را به گردن دیگران بیندازد.

وی افزود: مسائلی را عنوان می‌کند و می‌گوید چرا قلعه‌ نویی و درخشان صحبت کردند. این مسائل غلط است و برای یک مربی حرفه‌ای فوتبال درست نیست چنین کارهایی انجام دهد. به نظرم او سومین یا چهارمین مربی گرانقیمت دنیاست. حالا چه کار تاثیرگذاری در ایران انجام داده است که اینگونه صحبت می‌کند؟! بازیکنانی که در تیم ملی حضور دارند همه آنها نتایج زحمات مربیان داخلی هستند. از خانه جهیزیه که نیاورده است!

درخشان تاکید کرد: او چه کاری برای فوتبال ما انجام داد؟ چرا ما نباید در مورد این مسائل صحبت کنیم؟ نمی‌خواهد او هم در مورد مسائل و گذشته من صحبت کند. او به سوابق خود بازگردد که در رئال مادرید در هفته هفتم هشتم بیرونش کردند و در پرتغال هم به خاطر مسائل دوپینگی که به وجود آمده بود اخراج شد. او کوچکتر از این حرف‌هاست که بخواهد برای فوتبال ما تصمیم بگیرد. فوتبال ایران از امثال تو بالاتر است.

وی در خصوص اینکه حضور بازیکن خارجی‌ به علت منفی شدن تست پزشکی منتفی شده،‌گفت:‌ ما یک آزمایش دیگر از او خواهیم کرد و اگر نتیجه آن منفی بود سراغ گزینه‌های بعدی می‌رویم.

به گزارش فارس، سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا رضا نوروزی به لیگ قهرمانان آسیا خواهد رسید،‌گفت: تلاش می‌کنیم تا این کار انجام شود که دست‌مان بازتر خواهد شد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩٣, ١٩:۵١

   

پر مبحث ترین ها