سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تجمع هوادارن کی روش/ شعار کی‌روش با ما بمان

بروز شده : ۶-١١-١٣٩٣, ٢٣:٣٢    نسخه چاپی    
حدود 300 هوادار برای استقبال از ملی پوشان به فرودگاه امام آمده اند که منتظر خروج آنها از فرودگاه و انجام مراسم استقبال هستند.


هواداران حاضر در فرودگاه امام خمینی خواهان ماندن کی‌روش در تیم ملی شدند.

به گزارش ایسنا،‌ هواداران حاضر در فرودگاه امام خمینی (ره) که برای استقبال از کاروان تیم ملی آمده‌اند با داشتن بنری در دست از سرمربی پرتغالی تیم ملی حمایت کرده و خواهان ادامه همکاری او با فدراسیون فوتبال شدند.

هواداران بنری در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود "Keep Queiroz" و به این وسیله حمایت خود را از سرمربی تیم ملی نشان دادند. آنها هنگام ورود کی‌روش به راهروی استقبال بارها نام او را فریاد زدند که مرد پرتغالی هم به ابراز احساسات آنها پاسخ می‌داد.

همچنین در بین هواداران افرادی با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آن شعارهای کی‌روش با ما بمان و کی‌روش را حفظ کنید به حمایت از سرمربی تیم ملی پرداختند.

علی کفاشیان، مهدی تاج و سید علی ضیاء هم برای استقبال از کاروان تیم ملی در فرودگاه حضور داشتند.

مردم پس از ورود بازیکنان به تشویق آنها پرداختند و به طور کلی شور و شوق بسیاری در فرودگاه حاکم بود. ضمن اینکه وحید امیری نیز به شدت از سوی هواداران تشویق می‌شد.

تیم ملی فوتبال ایران در شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا با قبول شکست در ضربات پنالتی مقابل عراق برای سومین بار پیاپی در مرحله یک چهارم نهایی این تورنمنت حذف شد.

به غیر از علیرضا حقیقی که برای تعیین میزان مصدومیت کتفش باید منتظر جواب MRI باشد لژیونرها همراه کاروان نبودند. مهرداد پولادی هم که با اجازه ستاد کل نیروهای مسلح فرصت حضور در استرالیا و بازی در تیم ملی را پیدا کرده بود به ایران بازنگشته و به قطر رفته است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٩٣, ٢٣:٣٢

   

پر مبحث ترین ها