سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پروین: همین امروز پرسپولیس را میخریم

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٣, ٢٣:۵٣    نسخه چاپی    
اگر قرار است کی‌روش عوض کنیم و مربی خارجی جدید بیاوریم باید همین کی‌روش را روی چشم‌مان بگذاریم. کی‌روش خدماتی هم به فوتبال ما داشته که می‌توان به ظهور 7-8 بازیکن جوان اشاره کرد.

علی پروین که به همراه هدایتی و عابدینی پیگیر شرایط واگذاری سهام این باشگاه است درباره جلسه روز گذشته پیشکسوتان این تیم اینطور توضیح داد: دور هم جمع شدیم تا بتوانیم با شرایط جدید سهم پیشکسوتان پرسپولیس را بخریم. می‌خواهیم 20 درصد پول را نقدی بدهیم و بقیه را هم 5 ساله پرداخت کنیم. آقای هدایتی اعلام کردند اگر با این شرایط بپذیرند همین امروز پرسپولیس را می‌خرند.

وی ادامه داد: مطمئنا پیشکسوتان اینقدر شرایط مناسبی ندارند که بتوانند 40 درصد نقدی را در ابتدا بپردازند و دولت باید برای واگذاری سهام این تیم ابتدا سهم پیشکسوتان این تیم را در نظر بگیرد. جلسه‌ای که در منزل آقای هدایتی هم برگزار شد به همین منظور بود و می‌خواستیم تمام شرایط را بسنجیم و هماهنگ شویم. این جلسات از این پس بیشتر و با برنامه تر برگزار خواهد شد.

علی پروین در ادامه با انتقاد از کی‌روش بابت موضع‌گیری نسبت به مربیان لیگ برتری گفت: من هم شخصا از کی‌روش بابت تعطیلی لیگ و نتایج تیم انتقاد داشتم اما از نظر فنی او را قبول دارم. اما از او بابت اینکه در همه بازی ‌ها تیم ملی را با یک سیستم و روش به مصاف حریفان فرستاد گله دارم. تیم ملی توانایی بازی هجومی را هم داشت و دیدید که با وجود ده نفره شدن هم دو گل به عراق زد.

پیشکسوت پرسپولیسی‌ها نظرش درباره ادامه همکاری با کی‌روش را اینطور اعلام کرد: اگر قرار است کی‌روش عوض کنیم و مربی خارجی جدید بیاوریم باید همین کی‌روش را روی چشم‌مان بگذاریم. کی‌روش خدماتی هم به فوتبال ما داشته که می‌توان به ظهور 7-8 بازیکن جوان اشاره کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٣, ٢٣:۵٣

   

پر مبحث ترین ها