سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه‌نویی: آقای تیموریان با گرفتن یک میلیارد باعث شدید قهرمانی از دستمان برود

بروز شده : ٩-١١-١٣٩٣, ١٣:۵۵    نسخه چاپی    
سرمربی استقلال افزود: آقای تیموریان شما چطور به تیمت پشت کردی و رفتی و یک میلیارد پول گرفتی و همان پول تیم ما را به هم ریخت و قهرمانی را از ما گرفت. شما به باشگاه استقلال نامه زدید و خواهان جدایی از مجموعه تیم شدی، آیا این تقصیر من است؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال با نشان دادن پیامک آندو تیموریان قبل از سفرش به قطر، گفت: من یک روز مرد می‌شوم و یک روز نامرد ولی تمرکزم روی کار خودم است و به این مسائل توجهی ندارم.

 امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان ضمن تبریک به مناسبت اعیاد و همچنین تبریک به خاطر انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور فینال جام ملتهای آسیا در خصوص بازی تیمش گفت: شرایط تیم ما با تیم‌های دیگر متفاوت است و 4 بازیکن‌مان در خدمت تیم ملی بودند، یک بازیکن هم به تیم ملی امید دادیم و یکی دو مصدوم هم داشتیم. می‌دانیم که سپاهان تیم بزرگی است و از مدیریت و بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است.

وی افزود: با آمدن طالب‌لو و عنایتی انگیزه تیمی ما بالاتر از نیم فصل اول رفته و در صدد بودیم که یک سری از نقاط ضعفمان را برطرف کنیم که به این موضوع رسیدیم البته در خط هافبک نتوانستیم مسلمان را جذب کنیم و هلمکه هم مصدوم شد اما در این دو روز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

امیر قلعه‌نویی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مصاحبه‌های علیه شما و استقلال به نظر می‌رسد هماهنگ شده است و آیا این مسائل به استقلال ضربه نمی‌زند، گفت: اگر اجازه دهید من به این سؤال آخر جلسه پاسخ می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره فسخ قرارداد هلمکه و اینکه دروازه‌بان برزیلی این تیم بدون یک دقیقه بازی از استقلال جدا شد، خاطر نشان کرد: هلمکه که مصدوم شد اما واقعا بازیکن خوبی بود البته گلر ما هم رزرو بود اما مگر کاسیاس در تیمش در همه دیدارها بازی نمی‌کند؟ همین حالا در همین بازی‌ها تیم‌های لیگی هستند که تنها از یک دروازه‌بان استفاده می‌کنند، مگر قرار است هر کسی که به تیم اضافه می‌شود بازی کند؟ همیشه یک دروازه‌بان اول است و یکی دو دروازه‌بان دیگر می‌آیند تا اگر مصدوم شد رزرو داشته باشند تا در شرایط خاص از بازیکنان ذخیره استفاده شود اما یک روز مورینیو در رئال مادرید از 2 دروازه‌بان استفاده می‌کرد و یک روز هم آنچلوتی از کاسیاس.

وی ادامه داد: اینکه ما بازیکنی را آوردیم اما از او استفاده نکردیم حرف کارشناسی شده‌ای نیست و قطعا اگر نیاز باشد از بازیکنان استفاده می‌کنیم البته با آمدن وحید طالب‌لو و بازگشتش به خانواده بزرگ استقلال یک نفر به تیم دروازه‌بانی ما اضافه شد و خوشحالم که این برگشت در زمان سرمربیگری من اتفاق افتاد همان‌طور که خیلی از خداحافظی‌ها در دوره مربیگری من اتفاق افتاد و خوشحالم که طالب‌لو به خانواده بزرگ استقلال برگشت که خانواده خودش است.

به گزارش فارس، در این لحظه وقتی خبرنگاران سؤالی از سرمربی استقلال نداشتند قلعه‌نویی گفت که به سؤالی که قرار بود آخر جلسه به آن پاسخ دهد جواب می‌دهد. در این هنگام قلعه‌نویی تلفن همراهش را از جیبش درآورد و یکی از خبرنگاران را صدا کرد تا پیامکی که آندرانیک تیموریان برای قلعه‌نویی نوشته بود برای سایر خبرنگاران بخواند و حتی قلعه‌نویی شماره‌ای که با آن این پیامک داده شده بود را به برخی از خبرنگاران داد که همگی تأیید کردند این پیام کوتاه از طرف آندرانیک تیموریان بوده است.

متن پیامی که از سوی تیموریان به سرمربی استقلال ارسال شده بود این بود:

سلام ‌خسته نباشید امیرخان. شرمنده که نشد تا آخرش کنار شما باشم و حلالم کنید. ممنون که برای شخص خود من و تیم زحمت کشیدید و شرمنده همه شما شدم. بازم ببخشید.

قلعه‌نویی در ادامه گفت‌وگو با خبرنگاران تأکید کرد: این متنی بود که تیموریان روزی که خواسته به قطر برود برای ما فرستاده است، آیا من او را حلال کنم یا نکنم؟ روزی بعضی از آقایان (البته منظورم تیموریان نیست) نزد من در مقابل خانه‌ام آمدند و حرف‌هایی زدند و گفتند که ما با شما مشکلی نداریم اما نمی‌دانم یک روز چرا مرد می‌شوم و یک روز نامرد.

سرمربی استقلال افزود: آقای تیموریان شما چطور به تیمت پشت کردی و رفتی و یک میلیارد پول گرفتی و همان پول تیم ما را به هم ریخت و قهرمانی را از ما گرفت. شما به باشگاه استقلال نامه زدید و خواهان جدایی از مجموعه تیم شدی، آیا این تقصیر من است؟ اما یادتان باشد من نه همان زمان برای آن پیامک‌ها ارزش قائل می‌شدم و نه فکرم را به هم می‌ریختم حالا هم فقط تمرکزم روی کار خودم است ولی باز هم تیموریان را حلال می‌کنم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١١-١٣٩٣, ١٣:۵۵

   

پر مبحث ترین ها