سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی صبا: خسته بودیم

مهدي تارتار بعد از باخت به نفت مسجدسليمان دليل باخت به اين تيم را خستگي بازيکنان به خاطر مسير طولاني عنوان کرد.مهدي تارتار بعد از باخت به نفت مسجدسليمان دليل باخت به اين تيم را خستگي بازيکنان به خاطر مسير طولاني عنوان کرد.
به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار سرمربی صبا بعد از باخت در کنفرانس مطبوعاتی گفت:ما ساعت 2 نیمه شب به اهواز رسیدیم و در اهواز هم ماندیم و صبح به مسجدسلیمان آمدیم. به همین خاطر بازیکنان خسته بودند.


ما قبل از اینکه گل را دریافت کنیم هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.پیش از گل هم موقعیت مناسبی به دست آوردیم اما همان توپ را در ضد حمله گل خوردیم.زیبایی های فوتبال همین است و ما باید در خط حمله بهتر عمل کنیم.از عمکرد مهاجمان در سه بازی اخیر راضی نیستم چون موقعیت زیبایی داریم اما گل نمی زنیم.پس از اینکه گل خوردیم نفت بهتر عمل کرد و ما کاملا احساسی کار کردیم..حتی نفت مسجدسلیمان احساس خطر کرد و یک مهاجم را کاهش داد.زمانی گل خوردیم که بچه های ما در حال حمله بودند.


مکوندی و باقری نیا برای مسجدسلیمان زحمت کشیدند.در زمان باقری نیا هم تیم خوب بازی می کرد ولی با حضور مکوندی و علاقه هواداران تیم نتیجه می گیرد.حضور یار دوازدهم به تیم کمک می کند.


تارتار درباره صحنه مشکوک به خطای پنالتی روی بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان در اواخر بازی گفت:تکل بازیکن ما به توپ بود و هرگز پنالتی نشد.
 

 


 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٣, ٢٢:٠٣

   

پر مبحث ترین ها