سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان: خودم از مایلی‌کهن درخواست کردم که به پرسپولیس بیاید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که نوع فوتبال این تیم نسبت به گذشته تغییر کرده است.


حمید درخشان  در مورد شکست پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی گفت: همه دیدند که در حین برتری بازی را باختیم. ما فرصت‌های زیادی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم ضمن اینکه اشتباهات داوری هم در این باخت تأثیر زیادی داشت. داور باید صحنه پنالتی را به خاطر جلو آمدن زارع تکرار می‌کرد و پنالتی دیگری هم برای ما می‌گرفت که این کار را نکرد. دیگر چقدر باید سروصدا و اعتراض کنیم؟!

من هم انسانم و از آهن که نیستم
وی در خصوص اینکه چرا پس از بازی دیروز در نشست خبری حاضر نشده است، اظهار داشت: واقعاً حالم بد بود و فشار زیادی را تحمل می‌کردم. ما 90 دقیقه حمله کردیم و نتوانستیم گلی بزنیم. چه کسی این همه فشار را تحمل می‌کند؟ بالاخره من هم انسانم و از آهن که نیستم!

نوع بازی پرسپولیس تغییر کرده است!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شعارهای هواداران این تیم که علیه او در ورزشگاه آزادی سردادند، خاطرنشان کرد: آنهایی که فوتبال می‌فهمند می‌دانند که نوع بازی پرسپولیس تغییر کرده است! پرسپولیس چه زمانی اینقدر روی دروازه حریفان فشار می‌آورد و حمله می‌کرد؟! هر کدام از کارشناسان که بگویند پرسپولیس بد بازی می‌کند من حرف‌شان را قبول می‌کنم.

بازیکنان پرسپولیس باغیرت بازی می‌کنند و شایسته تقدیر هستند‌
وی افزود: واقعاً دیروز بدشانسی آوردیم. بازیکنان با اینکه پولی نگرفته‌اند اما با غیرت بازی می‌کنند! همین که با وجود مشکلات با این تلاش برای پرسپولیس بازی می‌کنند جای تقدیر دارد.

وقتی پنالتی ما گل نمی‌شود انصاف است که بگوییم پرسپولیس بد بازی می‌کند؟!
درخشان در واکنش به اینکه چطور پنج شکست پیاپی پرسپولیس را توجیه می‌کند، گفت: شما نگاه کنید ما در هر پنج بازی تیم برتر میدان بودیم اما شکست خوردیم. ما گل‌هایی می‌خوریم که باورکردنی نیستند. وقتی پنالتی ما گل نمی‌شود انصاف است که بگوییم پرسپولیس بد است؟!

با این همه مشکلات خیلی خوبی بازی کردیم
وی در واکنش به انتقادهایی که از بازیکنان جدید پرسپولیس و به ویژه ژوزه تادو می‌شود، خاطرنشان کرد: تادو بد بود اما آیا گابریل هم بد بازی می‌کرد؟! باید برای تادو فرصت فراهم شود و بعد از او انتظار گلزنی داشته باشیم. متأسفانه در دیدارهای اخیر فرصتی در اختیار این بازیکن قرار نگرفته است. ما تادو را در اواسط بازی بیرون کشیدم و بعد از خروج او کلی فرصت گلزنی از دست دادیم. به خدا با این همه مشکلات خیلی خوبی بازی کردیم. بازیکنانم مانند دهه 70 و با غیرت و تعصب برای تیم بازی می‌کنند.

خودم از مایلی‌کهن درخواست کردم که به پرسپولیس بیاید
درخشان در واکنش به شایعه حضور مایلی‌کهن یا حسین عبدی در رأس کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، تأکید کرد: دوستانی که می‌خواهند تیم را به هم بزنند این کار را می‌کنند. من خودم از مایلی‌کهن درخواست کردم که به پرسپولیس بیاید.

فرصت ایجاد می‌کنیم تاکتیک و برنامه هم داریم اما توپ‌های‌مان گل نمی‌شود
وی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سؤال که نسخه او برای خروج پرسپولیس از این شرایط چیست؟ گفت: واقعاً برخی چیزها دست من نیست. ما فرصت ایجاد می‌کنیم، تاکتیک و برنامه هم داریم اما توپ‌های‌مان گل نمی‌شود. ضمن اینکه روی بازیکنان فشار زیادی است. بالاخره آنها هم انسان هستند.

پرسپولیس مشکل ریشه‌ای دارد
درخشان در پاسخ به این سؤال که با این شرایط پرسپولیس آیا قول ماندن این تیم را در لیگ برتر می‌دهد، اظهار داشت: اشکالی ندارد، حق دارید این سؤال را بپرسید اما مگر پرسپولیس با دنیزلی سیزدهم نبود؟ مگر زمان دنیزلی پشت سر هم نمی‌باخت؟ این نشان می‌دهد پرسپولیس مشکل ریشه‌ای دارد و برای اصلاحش زمان می‌خواهد. مدیرعامل رفته، پول نیست و این همه گرفتاری داریم.

بالاخره این بدشانسی و گرفتاری هم دست از سر ما برمی‌دارد
وی تصریح کرد: اگر کسی می‌تواند بیاید و سرمربی پرسپولیس شود. من هیچ حرفی ندارم و حتی دست آن شخص را هم می‌بوسم. من آبرو و حیثت خودم را گذاشتم و به پرسپولیس آمدم و به خاطر غیرت و تعصبم بود که سرمربی این تیم شدم. خدا را شکر پول آنچنانی هم نگرفتم. حالا انصاف است که این حرف‌ها را بزنند؟ همه می‌دانند که ما در تمرین چیزی کم نمی‌گذاریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. بالاخره این بدشانسی و گرفتاری هم دست از سر ما برمی‌دارد تا از این شرایط خارج شویم.

اعضای کمیته فنی و هیئت مدیره عاقل هستند و می‌بینند که تیم چقدر خوب بازی می‌کند
وی در پایان در خصوص تشکیل جلسه کمیته فنی پرسپولیس گفت: جلسه کمیته فنی هر هفته برگزار می‌شود و ما مسائل فنی تیم را بررسی می‌کنیم. خوشبختانه اعضای کمیته فنی و هیئت مدیره عاقل هستند و می‌بینند که تیم چقدر خوب بازی می‌کند. ما هم نباید چشم‌های‌مان را ببندیم و به خاطر اینکه تیم نتیجه نمی‌گیرد اینطور صحبت کنیم. 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١١-١٣٩٣, ٢٠:۴٧

   

پر مبحث ترین ها