سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قهرمانی غرب آسیا به ووشو ایران رسید

ووشوکاران ايران در مجموع دو بخش تالو و ساندا با کسب 19 مدال رنگارنگ به عنوان قهرماني سومين دوره رقابت هاي غرب آسيا دست يافتند.ووشوکاران ايران در مجموع دو بخش تالو و ساندا با کسب 19 مدال رنگارنگ به عنوان قهرماني سومين دوره رقابت هاي غرب آسيا دست يافتند.
سومین دوره پیکارهای ووشوی غرب آسیا که با حضور 83 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، سوریه، عراق، یمن، پاکستان، افغانستان و لبنان از صبح روز دوشنبه در سالن امام علی (ع) زاهدان آغاز شده بود، عصر امروز (سه شنبه 21 بهمن ماه 1393) با شناخت نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش فارس، تیم سیستان و بلوچستان که به نمایندگی از ایران در این دیدارها حضور داشت، با کسب 13 مدال طلا، 4 نقره و دو برنز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. ازبکستان با دو طلا، دو نقره و دو برنز نایب قهرمان شد و افغانستان با یک طلا، 7 نقره و 5 برنز بر سکوی سومی ایستاد.

لبنان با یک طلا، یک نقره و دو برنز چهارم شد. پاکستان با یک طلا، یک نقره و یک برنز پنجم شد. تیم های قراقستان، ترکمنستان، یمن، عراق و سوریه رتبه های ششم تا دهم را به خود اختصاص داند.

* اسامی مدال آوران ایران به شرح زیر است:
طلا:
طاهر قاسمی (3طلا)، رضا خلف زاده (2 طلا)، علی وطنخواه، امیر محمدرضایی، مهرداد جوشن پسند، محمدرضا ریگی، دانیال ریگی، اکبر سراوانی، اشکان دلفانی و مرتضی عظیمی
نقره:
امیر محمدرضایی (2 نقره)، رضا خلف زاده و علی وطنخواه
برنز:
ناصر شهرکی و یعقوب قدرشناس
 

 


 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٣, ٢٠:١٩

   

پر مبحث ترین ها