سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برانکو سرمربی پرسپولیس !/مذاکره با امیرخادم

برانکو و افشین قطبی دو گزینه ای بودند که برای سرمربی گری پرسپولیس در نظر گرفته شده بودند اما اخبار رسیده حاکی از این است که برانکو شانس بیشتری برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس دارد.

 

سایت عصر ایران نوشت:در حالی که پیش بینی می شد مذاکرات انجام شده با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی از طرف اسپانسرآینده این تیم انجام شده باشد اما اخبار رسیده نشان می دهد که برانکو به واسطه مذاکره با امیرخادم به عناون معاون وزیر ورزش ،به زودی سرمربی پرسپولیس می شود.

پیش از این خبر از نزدیکی برانکو به پرسپولیس داده بودیم . اخبار منتشر شده در آن بازه زمانی از طرف سرمربی سابق تیم ملی نشاندهنده انجام مذاکرات با او بود اما منابع خبری هیچ گاه فاش نکردند که مذاکره از طرف چه کسی انجام شده. حالا خبر می رسد مذاکرات انجام شده با سرمربی سابق تیم ملی از سوی وزارت ورزش بوده است. طبق همین مذاکرات است که برانکو ایوانکوویچ به احتمال قوی سرمربی باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

بر اساس شنیده‌ها امیررضا خادم، نماینده وزارت ورزش در ساماندهی باشگاه پرسپولیس و استقلال، پس از شکستهای اخیر تیم قرمزپوش پایتخت، تلاش زیادی کرده تا مجموعه تصمیم‌گیرنده باشگاه را متقاعد کند که نیمکت این تیم را به یک مربی بزرگ بسپارند.

بنابراین گزارش، برانکو و افشین قطبی دو گزینه ای بودند که برای سرمربی گری پرسپولیس در نظر گرفته شده بودند اما اخبار رسیده حاکی از این است که برانکو شانس بیشتری برای رسیدن به نیمکت پرسپولیس دارد.

بنابراخبار دریافتی مذاکرات جدی با برانکو انجام شده و احتمالا تا دو یا سه روز آینده تکلیف سرمربی پرسپولیس و جانشین حمید درخشان مشخص خواهد شد.

امیررضا خادم هم اکنون در حال مذاکره و متقاعد کردن مسئولان باشگاه پرسپولیس و همچنین وزارت ورزش است.

برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ بود. او همچنین تیم فوتبال امید ایران را در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ قهرمان کرد.

برانکو بارها از تیمهای ایرانی پیشنهاد داشت اما به دلیل بدهی 60 هزار دلاری مالیاتش حاضر نشد به ایران بیایید اما گویا مسوولین پرسپولیس وعده حل مشکل مالیاتی اش را داده اند.

telegram 19dey.com
بابک    25 بهمن 1393 18:57
خدا کنه خبر درست باشه. یعنی ممکنه؟
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٣, ١٨:١۴

   

پر مبحث ترین ها