سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک سند برای رفتن درخشان/ خودت رحم نکردی برادر!

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ٠١:۴۴    نسخه چاپی    
پرسپولیس نه برابر تیم ضعیفی مثل صبا، بلکه برابر تراکتور مدعی موقعیت‌های فراوان گلزنی خلق کرد و در کمال بدشانسی بازی را باخت. درخشان اما کوچکترین توجهی به وضع دایی نکرد


بانک ورزش- حمید درخشان می‌گوید تیمش مقابل صبا 20 موقعیت گلزنی داشته و صرفا به دلیل بدشانسی موفق به گشودن دروازه حریف نشده است. با همین فلسفه، استاد خواهان بقای خودش شده است. جالب است بدانید شخص درخشان در شرایطی کاملا مشابه جای دایی را گرفت؛ در حالی که پرسپولیس نه برابر تیم ضعیفی مثل صبا، بلکه برابر تراکتور مدعی موقعیت‌های فراوان گلزنی خلق کرد و در کمال بدشانسی بازی را باخت. درخشان اما کوچکترین توجهی به وضع دایی نکرد و جای این مربی را با آن حالت گرفت. بخشی از مصاحبه درخشان را بعد از آن بازی پرسپولیس و تراکتور و دو روز قبل از معرفی خودش به عنوان سرمربی سرخپوشان بخوانید:

«پیش از این هم گفته بودم پتانسیل تیمی پرسپولیس بالاست و اگر این تیم از تاکتیک خوبی استفاده کند به مراتب بهتر از اینها ظاهر می‌شود. بازی با تراکتورسازی اولین نمایش قابل قبول پرسپولیس در لیگ بود که البته سرخپوشان در مقابل حریف قدر خود بدشانس بودند. به کادر فنی پرسپولیس توصیه می‌کنم چند بار دیگر فیلم بازی‌شان مقابل تراکتور را بازبینی کنند تا بتوانند نقاط ضعف خود را بهبود ببخشند. فاصله 10 امتیاز با صدر جدول غیرقابل جبران نیست. حتی معتقدم با این پرسپولیس هم می‌شود قهرمان شد به شرطی که به درستی هدایت شود. پتانسیل بازیکنان پرسپولیس بالاست و اگر از تاکتیک خوبی در این تیم استفاده شود هواداران می‌توانند به آینده امیدوار باشند.»

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ٠١:۴۴

   

پر مبحث ترین ها