سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار پیشنهاد روستوف را رد کرد/آزمون: علاقه ای به این انتقال ندارم

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٣, ١٩:۴۶    نسخه چاپی    
علاقه‌ای به این انتقال ندارم و نمی‌خواهم به این تیم بروم. دوست دارم فوتبالم را در روبین کازان ادامه دهم و برای حضور در ترکیب اصلی بجنگم.

مهاجم جوان ایرانی پیشنهاد روستوف را رد کرد و عنوان کرد که می‌خواهد در روبین کازان بماند.

 

 در روزهای گذشته رسانه‌های روسی از انتقال قرضی سردار آزمون ستاره جوان تیم ملی ایران به باشگاه روستوف تیم قعرنشین لیگ روسیه خبر داده بودند که آزمون این انتقال را رد کرد و عنوان کرد می‌خواهد در روبین کازان بماند.

سردار آزمون در گفتگو با پایگاه اینترنتی Business Online درباره احتمال پیوستن به روستوف گفت: علاقه‌ای به این انتقال ندارم و نمی‌خواهم به این تیم بروم. دوست دارم فوتبالم را در روبین کازان ادامه دهم و برای حضور در ترکیب اصلی بجنگم.

باشگاه روستوف که هدایت آن را قربان بردی‌اف ترکمنستانی بر عهده دارد، خواهان جذب سردار آزمون شده است و بنا به نوشته پایگاه "اسپورت میل" روسیه مذاکرات خوبی بین روستوف و روبین کازان صورت گرفته بود. پیوستن سردار آزمون به روستوف تا حد زیادی قطعی شده است و این بازیکن به صورت قرضی راهی روستوف خواهد شد.

قربان بردی‌اف، سرمربی روستوف نیز درباره جذب سردار آزمون گفته بود: ما پیشنهاد خودمان را به روبین کازان ارائه دادیم و منتظر تصمیم آنها هستیم. من علاقه زیادی به بازی سردار آزمون دارم و به دقت بازی او را زیر نظر داشته‌ام. مطمئنم که آزمون می‌تواند تیم ما را قدرتمندتر کند و باعث شود تا ما در لیگ روسیه بمانیم.

به گزارش ایسنا،مهاجم ایرانی روبین کازان روز گذشته ( پنجشنبه) موفق شد برای تیمش گلزنی کند. روبین کازان روسیه که سردار آزمون را در اختیار دارد، ظهر پنجشنبه در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم موردویا رفت و با نتیجه 3 بر 2 مقابل حریف خود به برتری رسید. سردار آزمون نخستین گل روبین کازان را در دقیقه 27 به ثمر رساند.

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٣, ١٩:۴۶

   

پر مبحث ترین ها