سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پشت پرده افزایش محرومیت جاسم کرار از استقلال / محرومیتش شش ماه بود!

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٣, ٢١:٢١    نسخه چاپی    
یکی از اعضای کمیته انضباطی با تاکید بر اینکه بررسی مجدد رفتار کرار و مسبوق به سابقه بودنش در بیشتر شدن محرومیتش تاثیر داشته، عنوان کرده برهم زدن جو بازی تا شش ماه هم می‌تواند محرومیت داشته باشد .

 تعلیق حکم جاسم کرار در آستانه دیدار این تیم با گسترش فولاد و سفر سریع این بازیکن به تبریز برای باشگاه‌ها و رسانه‌ها و حتی خود باشگاه استقلال این شائبه را به وجود آورد که کمیته انضباطی پذیرفته که در رای بدوی اشتباه کرده و حالا با پذیرش این اشتباه حکم را معلق کرده است اما رای نهایی که برای جاسم کرار از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد نشان از شکست سنگین  بخش حقوقی استقلال در پردازش میزان جرم کرار داشت و در واقع شوکی به فوتبال  وارد کرد. اما پشت پرده این حکم چه بود؟

یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون در این رابطه و در واکنش به حرف‌های مسئولان باشگاه استقلال گفته که استقلالی‌ها فکر می کردند با تعلیق آن حکم حتما محرومیت هم کمتر می‌شود اما باید به این موضوع فکر می‌کردند که با بررسی مجدد ممکن است ابعاد تازه‌ای از اشتباهات کرار نمایان شود.

این عضو کمیته انضباطی همچنین گفته است که اشتباهات کرار در آن دیدار دوباره بررسی شد و به این نتیجه رسیدیم که در حکم اول برای کرار اغماض شده است و تخلفش مشمول محرومیت بیشتری است. صدور این حکم به هیچ وجه لجبازی یا موارد اینچنینی ندارد تا جایی که به هم ریختن جو بازی می توانست تا شش ماه محرومیت هم داشته باشد. به ویژه آنکه این بازیکن مسبوق به سابقه بوده است و در واقع اعتراض خود استقلالی‌ها موجب شدند ابعاد جدیدی از متشنج کردن ورزشگاه را ببینیم و حکم را صادر کنیم.

telegram 19dey.com
رضا    5 اسفند 1393 07:37
یبخود کردید . چرت و پرت میگید . این همه اون بدبخت رو زدند حالا اعتراض کرده جو رو متشنج کرده .
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٣, ٢١:٢١

   

پر مبحث ترین ها