سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کریم باقری:پرسپولیس پتانسیل و قابلیت بالایی دارد

بروز شده : ۶-١٢-١٣٩٣, ٢٠:١٠    نسخه چاپی    
هافبک دفاعی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برای دیدن بازیهای پرسپولیس از هفته بعد به ورزشگاه می رود، گفت:پرسپولیس مستحق برتری مقابل لخویا در لیگ قهرمانان بود و این تیم یکی از روزهای بی نقص خود را سپری کرد.

 
 
 

 کریم باقری با بیان اینکه به خاطر این بازی و پیروزی سه برصفر باید به تیم پرسپولیس تبریک بگویم، افزود: تک تک بازیکنان پرسپولیس به ویژه در نیمه دوم کم نقص ترین بازی خودشان را انجام دادند و عالی بودند.

وی افزود: سه شنبه شب یکی از بهترین بازی های پرسپولیس رقم خورد که بابت آن واقعا باید به تیم خسته نباشید بگویم. واقعا دستشان درد نکند. تک تک بازیکنان تیم، کم نقص ترین بازی خود را انجام دادند و پرسپولیس مستحق پیروزی بود و این نتیجه را در شایستگی کامل به دست آورد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس بااشاره به اینکه پرسپولیس درنیمه اول این بازی روی موقعیت خوبی که نصیب گابریل شد،می توانست به گل برسد،اظهار داشت: در نیمه دوم موقعیت های خوبی خلق شد وبازیکنان پرسپولیس شایسته زدن سه گل به تیم لخویا بودند.

باقری با بیان اینکه این پیروزی برابر تیمی ضعیف به دست نیامده است تصریح کرد: لخویا تیمی قدرتمند است آنها بعد از گل اول دچار مشکل شدند. همانطور که قبل از بازی گفته بودم آنها برای بازی جلوی تماشاگر زیاد، به مشکل خواهند خورد.

وی ادامه داد: ازهواداران نیز علیرغم سرمای هوا، برگزاری بازی در روز وسط هفته و سایر مسائل، باید تشکر کنم، امیدوارم این پیروزی ها تکرار شود و به طور حتم در بازی های بعد تماشاگران بیشتری را در ورزشگاه خواهیم دید.

کاپیتان سابق سرخپوشان درباره حضور بزرگان پرسپولیس در رختکن پرسپولیس قبل از شروع بازی نیز گفت: حضور پیشکسوتان در ورزشگاه و رختکن تاثیر خوبی روی تیم می گذارد.خودم بازیکن بودم و می دانم که این مساله چه تاثیری دارد. بازیکن وقتی می بیند همه دوست دارند تیم برنده شود، انگیزه بیشتری پیدا می کند.

وی ادامه داد: ما همه افتخارات خودمان را از پرسپولیس داریم و وظیفه داریم به تیم خودمان کمک کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم گفت: با این بازی معلوم شد پرسپولیس چه پتانسیل و قابلیت بالایی دارد. بازی های قبلی واقعیت تیم ما نبود و دست کم گرفتن این تیم، توهین به پرسپولیس، بازیکنان و کادر فنی است.

محمود خوردبین با بیان اینکه دیگر بهتر از این نمی شد ما سه گل به تیم قدرتمند لخویا زدیم ،افزود: این بازی از هر جهت خوب بود، هم فوتبال خوب و حساب شده انجام دادیم و هم سه گل به ثمر رساندیم.

وی افزود: لخویا اصلا تیم ضعیفی نبود. اتفاقا فوتبال بازی می کردند. روی دفاع متمرکز بودند و دل به ضد حمله داشتند معتقدم نه فقط آنها بلکه تمام آسیا از عملکرد پرسپولیس غافلگیرشد و بچه ها نشان دادند این تیم چه ظرفیت بالایی دارد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان پرسپولیس توانایی بالایی دارند تصریح کرد: متاسفانه هنوز بعضی توانایی فنی تیم و بازیکنان را باور ندارند و هدفشان لطمه زدن به تیم است گروهی که این حرف را می زنند دنبال مخالفت کردن با پرسپولیس و ایجاد مشکل هستند. البته بعضی هم واقعا دلسوز هستند و شاید از سر نگرانی حرف هایی بزنند اما این به صلاح نیست.

خوردبین درباره بازی بعدی سرخپوشان و شرایط خاص سفر به تاشکند و بازی با بنیادکار که در اردوی امارات برابر سرخپوشان شکست خورد، گفت: با توجه به سرمایی که در شهر تهران تجربه کردیم فکر نمی کنم بچه ها دچار مشکل جدی شوند، هر چند می دانیم سرمای تاشکند شدیدتر است مساله اصلی این است که ما فریب آن بازی دوستانه را نمی خوریم. بنیاد کار در آن روز چند ملی پوش خود را نداشت و به طورقطع مدت مثل ما تغییرات زیادی کرده اند امیدوارم درآن دیدار هم همانند این دیدار خوب بازی کنیم و برنده شویم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٢-١٣٩٣, ٢٠:١٠

   

پر مبحث ترین ها