سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اخراج محمد قاضی از فولاد خوزستان

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٣, ١٣:۵٠    نسخه چاپی    
دراگان اسکوچيچ سرمربي فولاد تاکيد کرد که محمد قاضي مهاجم فولاد به دليل تمرد از دستور او در بازي السد از تيم کنار گذاشته شده است


دراگان اسکوچيچ سرمربي فولاد تاکيد کرد که محمد قاضي مهاجم فولاد به دليل تمرد از دستور او در بازي السد از تيم کنار گذاشته شده است.
دراگان البته یک ارفاق به این بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس کرده است. اینکه او تنها به شرطی به تیم برگردد که هواداران و سایر بازیکنان او را ببخشند. مصاحبه کامل سرمربی فولاد را با ورزش سه بخوانید:

داور و تصمیمات عجیبش
از نظر من مهمترین اتفاق بازی السد نحوه قضاوت داور کره ای بود. من سال های سال است که در لیگ های مختلف و رقابت های مختلف فوتبال بازی کرده ام و داوری های مختلفی را به چشم دیده ام اما این یکی از عجیب ترین هایشان بود. خشونت بازیکنان السد از همان ابتدای بازی باید با برخورد داور مواجه می‌ شد اما او این کار را نکرد و در نهایت به نظر من نحوه قضاوت او کمک زیادی به حریف ما کرد که با امتیاز از ایران به قطر برگردد.

بدرلو نباید خطا می‌ کرد
من بین دو نیم به بدرلو گفتم که مواظب حرکاتش باشد چون با یک بی احتیاطی کارت زرد دوم را می‌ گرفت. اما دقیقا همین اتفاق افتاد. من با دیدن این صحنه از دو جهت عصبانی شدم که بخشی از آن به داوری برمی گشت. اما بازیکنان ما هم باید تمرکز بیشتری در مسابقات بزرگ داشته باشند تا با اشتباهاتشان تیمشان را جریمه نکنند.

تام و جری کارتون بامزه ای است
وقتی که درباره تام و جری صحبت کردم، منظور خاصی نداشتم. این کارتون، کارتون بامزه ای است و اتفاقاتی که در زمین رخ می‌ داد، بی شباهت به چیزهایی که در بچگی در این کارتون می‌ دیدم نبود.

قاضی از نظر من جایی در تیم ندارد
رفتار قاضی من را شگفت زده کرد. او یک بازیکن خوب و باسابقه ملی و حرفه ای است و خودش هم می‌ داند که سرپیچی از دستور یک سرمربی، چقدر غیرحرفه ای و عجیب است. برای من محمد قاضی در تیم فولاد به پایان رسیده و من دیگر جایی برای او ندارم.

تنها راه بازگشت قاضی
او فقط به یک شرط می‌ تواند برگردد و آن عذرخواهی از هواداران و بازیکنان و بخشش او از سوی ایشان است. البته قاضی می‌ تواند این کار را هم نکند و به دنبال سرنوشت خودش برود. اینجا هیچ اجباری در کار نیست و او باید خودش تصمیم بگیرد. چیزی که بیشتر مرا درباره او عصبانی می‌کند، این است که من روز قبل از بازی درباره تصمیمات تاکتیکی ام با محمد صحبت کرده بودم و اصلا باور نمی‌ کنم که او از حضور در زمین خودداری کرده باشد. به هر حال در فولاد من سرمربی هستم و من دستور می‌ دهم و این چیزها نباید اتفاق بیافتد.

ما هرگز تسلیم نمی‌ شویم
ما دچار کمبود یار هستیم اما در همین شرایط هم مشکلاتی داریم مثلا مهدی بدرلو اخراج شده، قاضی از تیم کنار گذاشته شده و ارشاد یوسفی هم نمی‌ تواند با ما به ازبکستان بیاید. با این حال ما هرگز تسلیم نمی‌ شویم. به نظر من نمایش فولاد مقابل حریف قطری کاملا امیدوارکننده بود و ما دوباره موفق شدیم رضایت هوادارانمان را جلب کنیم.

از اهوازی ها و همه جنوبی ها ممنونم
این احساس فوق العاده ای است که در تیمی مربیگری کنی که هزاران هوادار مشتاق و وفادار دارد. ما بعداز 2 شکست وارد اولین بازی آسیایی شدیم و من نمی‌ توانم بگویم که این استقبال از فولاد چقدر مغرورم کرد. من از همه اهوازی ها و همه خوزستانی ها و همه کسانی که از شهرهای دیگر جنوب برای تماشای بازی فولاد به ورزشگاه آمده بودند، متشکرم و امیدوارم تیمی داشته باشیم که آنها را به نهایت خوشحالی برساند. همه بازیکنان و کادرفنی و اداری فولاد از همه این مردم تشکر می‌ کنند و دوست دارند تا آخر این تورنمنت صدایشان و هیجانشان در ورزشگاه پشت سر تیم باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٣, ١٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها