سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیدجلال به پرسپولیس بر می گردد

سيدجلال به سن و سالي رسيده كه دوست دارد در فصل‌هاي آخر بازيگري‌‌اش در كنار پرسپوليس باشد.


- سیدجلال حسینی با سروصدای زیادی از پرسپولیس جدا شد. پولش را ندادند و در روزهای آخر نقل و انتقالات به تیم الاهلی قطر پیوست.
 
جدايي او از پرسپوليس براي هواداران سخت بود. سيدجلال به جايي رفت كه هم آرامش داشت و هم پول. او به‌موقع پولش را مي‌گرفت و مي‌گيرد و خبري از حاشيه‌ها نيست اما ظاهراً اين آرامش هم باعث نشده او به پرسپوليس فكر نكند. خبرهاي رسيده از قطر حكايت از آن دارد كه سيدجلال فكر بازگشت به اين تيم را در سر مي‌پروراند. قرارداد اين بازيكن در پايان فصل با الاهلي به پايان مي‌رسد و حسيني در اين انديشه است كه اگر وضعيت پرسپوليس سر و سامان بگيرد، به اين تيم بازگردد. سيدجلال اين موضوع را به زبان آورده و منتظر است تا ببيند سرانجام چه اتفاقي براي باشگاه پرسپوليس رخ مي‌دهد.

او از قطر پيگير اخبار و اتفاقات اين باشگاه است و رابطه خود را با پرسپوليسي‌ها هم قطع نكرده است. او با بعضي از بازيكنان تيم از جمله محسن بنگر و محمد نوري در تماس است. سيدجلال نتوانسته علاقه‌‌اش براي بازگشت دوباره به پرسپوليس را كتمان كند و هيچ بعيد نيست فصل آينده و در صورت مشخص شدن تكليف باشگاه، دوباره پيراهن قرمز را بر تن كند. سيدجلال به سن و سالي رسيده كه دوست دارد در فصل‌هاي آخر بازيگري‌‌اش در كنار پرسپوليس باشد. 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٣, ١٧:٠٢

   

پر مبحث ترین ها