سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان: هنوز در جهنم هستم

در حالي که تا کمتر از 2 هفته پيش صحبت از تغيير روي نيمکت پرسپوليس بود، درخشان توانست با 2 برد حساس مقابل رقيبانش در ليگ قهرمانان آسيا منتقدانشان را به سکوت دعوت کند.
   
 

 

حمید درخشان پس از پیروزی برابر بنیادکار و تداوم صدرنشینی اش در گروه A لیگ قهرمانان همچنان معتقد است دنیا برایش بهشت نشده و کار سختی در ادامه خواهند داشت. سرمربی پرسپولیس در گفت‌وگو با "ورزش سه" درباره آخرین شرایط تیمش حرف زد که در ادامه از نظرتان می‌ گذرد.

هنوز در جهنم هستم
شرایط سختی داریم و اصلا به ورود به بهشت فکر نمی‌ کنم. شاید هنوز هم در جهنم باشم. دیدارهای آینده برای پرسپولیس سخت و سنگین است و باید با تمرکز بالا به مصاف رقیبان برویم. این پیروزی آسان به دست نیامد و حاصل تلاش تمام بازیکنان در زمین بود. از اینکه آنها روحیه جنگندگی و طلب پیروزی را اینگونه در وجودشان دارند، خوشحالم و به آنها افتخار می‌ کنم. شرایط سختی داشتیم و هر روز نام های زیادی گفته می‌شد اما اکنون همه دیدند با صبر می‌ توان خیلی چیزها را به دست آورد.

از شکستن طلسم تاشکند خوشحالم
خوشبختانه وضعیت پرسپولیس خوب است همانطور که وضعیت تیم‌های رقیب‌مان خوب است. بازی سنگینی را انجام دادیم. توانستیم بازی را کنترل کنیم و گرفتن 3 امتیاز مهم بود که گرفتیم و از طرف دیگر سال ها بود که پرسپولیس در ازبکستان برنده نشده بود که خوشبختانه دیروز این طلسم را شکستیم.

با پیروزی برابر النصر خیال مان بابت صعود راحت می‌ شود
فکورانه و منطقی بازی کردیم. کارمان تمام نشده چرا که بازی با النصر عربستان را در پیش داریم و من باز‌ی‌های این تیم را دیده‌ام که از دو تیم دیگر هم‌گروه‌ ما بهتر بازی می‌کند اما امیدوارم که 3 امتیاز آن بازی را هم بگیریم تا بتوانیم به دور بعد این رقابت‌ها صعود کنیم. به دنبال پیروزی مقابل النصر عربستان هستیم تا در واقع بتوانیم در دور رفت خیال خودمان را راحت کنیم اما کار سختی مقابل این تیم در عربستان داریم.

بازیکن نمی‌ تواند برایم تعیین تکلیف کند
پیام صادقیان گفته است آماده ام؟ بازیکن نمی‌ تواند به من بگوید آماده است یا نه. من مطمئنا تلاش می‌ کنم بهترین ترکیب را برای موفقیت تیم به زمین بفرستم و بازیکن تنها در تمرینات می‌ تواند آن را به من نشان بدهد. هیچ کس در جریان کامل شرایط بازیکن به اندازه کادرفنی نیست و من مطمئنا هر بازیکنی که آماده باشد را در ترکیب قرار خواهم داد.

حریفان در لیگ‌برتر بسته بازی می‌ کنند
این مسئله قابل مقایسه نیست چرا که در لیگ برتر تیم‌ها بسته‌تر بازی می‌کنند و ما مقابل آنها کار سختی در پیش داریم اما تیم‌ها در آسیا فوتبال بازی می‌کنند و به همین دلیل ما راحت‌تر می‌توانیم مقابل این تیم‌ها بازی کنیم و به همین دلیل کار ما در لیگ سخت می‌شود.

برد برابر بنیادکار کی روشی نبود!
کسانی که می‌ گویند با روش کی‌روش در برابر بنیادکار برنده شدیم احتمالا بازی را ندیدند و شاید اینها خواب بودند، چرا که ما یک بازی خوب انجام دادیم و منطقی بازی کردم و در نهایت هم برنده شدیم.

به بازیکن متکی نیستیم و تیم هستیم
بازی‌های خوب پرسپولیس نه به خاطر گابریل است و نه نوری و این قدرت تیمی ما است که با دستورات سرمربی بازی می‌کند و منطقی و حساب شده به میدان می‌رویم و برای همین است که موفق می‌شویم.

بازی با تراکتور را جدی خواهیم گرفت
هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. دیدار سختی برابر تراکتورسازی داریم و به هیچ وجه لیگ را رها نکردیم و به دنبال تداوم نتایج خوب اخیر هستیم. از همین امروز برای دیدار با تراکتور برنامه ریزی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم در تبریز هم به سه امتیاز برسیم و با روحیه خوبی بازی ها را ادامه دهیم.

لطفا بازی برابر نفت را تعویق بیندازید
درخشان درباره اینکه گفته می‌شود احتمال دارد بازی نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس در لیگ برتر به تعویق نیفتد، افزود: من از سازمان لیگ خواهش می‌کنم که با باشگاه پرسپولیس همکاری کند و اینجا باید به ما کمک شود چرا که حدود 10 هزار کیلومتر راه در پیش داریم و این مسافت زیاد به تیم ما فشار زیادی وارد می‌کند و بازی‌هایمان در آسیا هم سنگین هستند و امیدوارم که به پرسپولیس کمک کنند.

  

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٣, ٢١:۵١

   

پر مبحث ترین ها