سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسين کلاني:توطئه ای براي ارزان شدن سهام پرسپوليس وجود دارد

گاهي اوقات فکر مي‌کنم که مي‌خواهند پرسپوليس ضعيف شود تا سهام باشگاه را ارزان بخرندعضو سابق هيات مديره باشگاه پرسپوليس مي‌گويد پرسپوليس مي‌تواند قهرمان آسيا شود.

حسين کلاني که در حال حاضر در آمريکا به سر مي برد درباره حضور محمدحسين نژاد فلاح در باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: او فردي توانمند است و مطمئنا مي‌تواند به باشگاه پرسپوليس کمک کند.

سابقه مديريتي نژاد فلاح در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به خوبي توانايي‌هاي او را مشخص مي‌کند و من از اين که مجددا او به باشگاه پرسپوليس آمده است خوشحالم اما بايد بگويم زماني که به باشگاه آمد افرادي اطراف او بودند و به دنبال اين بودند که ذهن او را درباره کادر فني خراب کنند و دائما به دنبال تغيير کادر فني بوده‌اند. به طور مثال نام برانکو و افشين قطبي را دائما مطرح مي‌کردند و مي‌خواستند که نژاد فلاح کادر فني را تغيير دهد. خدا را شکر که اين اتفاق رخ نداد و حميد درخشان به کارش ادامه داد.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به کناره‌گيري‌اش از باشگاه پرسپوليس اشاره کرد و گفت: زماني که نژاد فلاح آمد من بايد به مسافرت مي‌رفتم. به همين دليل نامه استعفايم را به آقاي کاشاني دادم زيرا قرار بود براي مدت طولاني به سفر بروم و نمي‌توانستم حضور فيزيکي در باشگاه داشته باشم.

او در ادامه درباره حميدرضا سياسي هم گفت: سياسي فرد زحمت‌کشي براي باشگاه بود اما واقعا براي ما جاي سوال است اگر او مشکل امنيتي داشت چطور اجازه دادند به باشگاه پرسپوليس بيايد. مگر مي‌شود فردي مشکل امنيتي داشته باشد و اجازه بدهند مديرعامل باشگاه پرسپوليس شود. همه مشکلات حميدرضا سياسي بعد از مديريتش در باشگاه پرسپوليس ايجاد شد. خيلي‌ها به ما خرده مي‌گرفتند که چرا به اسپانيا رفتيم و با آن فرد ضد انقلاب ديدار کرديم.

من چندين بار در اين باره توضيح دادم. ما حتي او را نمي‌شناختيم. در ثاني تمام برنامه ملاقات ما با مسئولان رئال مادريد از يک سال و نيم قبل طراحي شده بود. در دوران مديريت رويانيان ارتباطاتي با مسئولان رئال مادريد گرفته شد و ما فقط اين برنامه را ادامه داديم. اگر خلافي هم صورت گرفته در زمان مديريت رويانيان بوده است. ما که آن فرد را اصلا نمي‌شناختيم. واقعا نمي‌دانم چه شد که سياسي بازداشت شد. زماني اين اتفاق براي او رخ داد که باشگاه تازه سر و سامان گرفته بود و مشکلات حل شده بود.

او اضافه کرد: زماني که سياسي بازداشت شد مشکلات باشگاه شروع شد. آنقدر مشکلات مالي داشتيم که حتي پول نداشتيم قبل از بازي تيم را به هتل ببريم. اگر آقاي تاج و وزارت ورزش کمک نمي‌کردند باشگاه اداره نمي‌شد. من فعلا نمي‌خواهم به ايران بازگردم. اگر قرار باشد به ايران بازگردم فقط در صورتي به باشگاه برمي‌گردم و کار مي‌کنم که سياسي آزاد شود. او به فوتبال ما کمک کرده است.

او در ادامه درباره عملکرد پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا نيز گفت: پرسپوليس خوب نتيجه گرفته و من فکر مي‌کنم اگر اين تيم همين روند را ادامه دهد مي‌تواند قهرمان آسيا شود. ما بايد از اين تيم و کادر فني حمايت کنيم و با يک همدلي پرسپوليس را روانه مسابقه‌ها کنيم. متاسفانه دوستاني مي‌خواهند پرسپوليس را تضعيف کنند.

براي من سوال به وجود آمده که هدف آن‌ها از اين کارها چيست. گاهي اوقات فکر مي‌کنم که مي‌خواهند پرسپوليس ضعيف شود تا سهام باشگاه را ارزان بخرند اما ما پيشکسوتان و هواداران بايد تيم را حمايت کنيم تا نتيجه بگيرد درخشان کارش را بلد است و مي‌داند چه کار انجام مي‌دهد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٣, ١٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها