سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار آزمون یک بازیکن همه کاره است

از اینکه توانستیم در نیم فصل آزمون را هم به دست بیاوریم، بسیار خوشحالم.

س
سرمربی تیم فوتبال روستوف با خوشحالی از جذب آزمون می‌گوید که مهاجم ایرانی‌اش یک بازیکن همه‌کاره است و می‌تواند برای حریفان خطرناک باشد.

به گزارش تسنیم، قربان بردیف امیدوار است که تیم انتهای جدولی روستوف را در لیگ برتر روسیه حفظ کند و از همین‌رو حساب ویژه‌ای روی بازیکنانش باز کرده است. به خصوص اینکه تیم روستوف در نیم فصل اول نتوانست گل‌های زیادی به ثمر برساند و آمار ۱۵ گل زده در ۱۷ بازی یک آمار ضعیف از خط حمله این تیم بود.

سرمربی ترکمنستانی تیم روستوف حالا امیدوار است با اضافه شدن سردار آزمون به خط حمله با تجربه‌اش بتواند آمار گل‌های زده روستوف را بالاتر ببرد و این تیم برای ماندن در لیگ برتر روسیه به پیروزی برسد.

بردیف که در تیم روبین‌کازان هم با آزمون همکاری داشته در خصوص مهاجم ۲۰ ساله ایرانی‌اش گفت: آزمون یک بازیکن همه‌کاره است و می‌تواند در هر شرایطی در موقعیت حمله قرار بگیرد و خطرناک عمل کند.

وی با ابراز خوشحالی از حضور آزمون در تیم روستوف افزود: من علاوه بر آزمون با بخاراُف هم در تیم روبین‌کازان کار کرده‌ام. این بازیکن هم یک مهاجم با تجربه است که اکنون مصدومیت را پشت سر گذاشته و می‌توانیم از توانمندی او استفاده کنیم. از اینکه توانستیم در نیم فصل آزمون را هم به دست بیاوریم، بسیار خوشحالم.

سرمربی تیم روستوف همچنین با اشاره به بازیکنان تیمش در خط حمله و اینکه چقدر به بازیکنی مانند ژیوبا امیدوار است، اظهار داشت: همان قدر که به آزمون، بخاراُف و یو بیونگ سو امیدوار هستم به ژیوبا هم امیدوارم. اکنون این ۴ بازیکن در بهترین شرایط هستند و وظیفه کادر فنی این است که آنها را در بهترین شرایط نگه دارد.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال روستوف در دور برگشت لیگ روسیه روز یکشنبه به مصاف لوکوموتیو مسکو خواهد رفت که در صورت حضور آزمون در ترکیب، اولین بازی رسمی خود را برای روستوف انجام خواهد داد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٢-١٣٩٣, ٢٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها