سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ادینهو:نوری و بنگر بهترین بازیکنان پرسپولیس هستند/مقابل پرسپولیس کار سختی داریم

خيلي خوب است كه سه امتياز را بگيريم ولي مساوي هم نتيجه بدي نيست.

,- مهاجم تراکتورسازان می گوید:«درست است که در تبریز بازی می کنیم اما مقابل پرسپولیس کار سختی داریم.»

امیر حسین اعظمی:لوسیانو ادینهو مهاجم برزیلی تراکتورسازی تبریز در آستانه دیدار حساس مقابل پرسپولیس، امیدوار است که تیمش سه امتیاز این بازی خانگی را جذب کند. او که سابقه گل زدن به پرسپولیس را هم دارد، در مورد این بازی و مسائل مختلف دیگر به سؤالات ما پاسخ می‌دهد. 

از بازي با الاهلي شروع كنيم. برد فوق‌‌‌العاده‌اي به‌ دست‌ آورديد، درست است؟
واقعاً همين‌طور است. من گفته بودم اگر تمركز داشته باشيم مي‌توانيم به پيروزي برسيم. ما دو بازي ديگر در خانه داريم و قطعاً بايد شش امتياز بگيريم. در بازي‌هاي بيرون از خانه هم مي‌توانيم با گرفتن حداقل امتياز صعود كنيم. ما الاهلي را با يك گل برديم، همين كه سه امتياز را گرفتيم، كافي است. برد يك بر صفر با برد چهار بر صفر هيچ فرقي ندارد.

در مورد بازي با الاهلي عربستان چه نظري داري؟
بازي بسيار سختي است ولي اميدوارم در آن مسابقه هم بتوانيم امتياز بگيريم. خيلي خوب است كه سه امتياز را بگيريم ولي مساوي هم نتيجه بدي نيست.

بازي با پرسپوليس را چطور مي‌بيني؟
اين درست است كه در تبريز بازي مي‌كنيم ولي قطعاً كار سختي خواهيم داشت. پرسپوليس روحيه خوبي گرفته و بازيكنان بسيار خوبي دارد. ما بايد توانايي اين را داشته باشيم كه 90 دقيقه پرسپوليس را در زمين خودش پرس كنيم. اميدوارم سه امتياز اين بازي خانگي را هم بگيريم.

به نظر تو بهترين بازيكن پرسپوليس چه كسي است؟
اكثر بازيكنان پرسپوليس خوب هستند ولي فكر مي‌كنم محسن بنگر و محمد نوري در حال حاضر بهترين‌هاي پرسپوليس هستند.

به هواداران تراكتور قول مي‌دهي كه در اين بازي گل بزني؟
وقتي به زمين مسابقه مي‌آيم به موفقيت تيم و به گل زدن خودم فكر مي‌كنم. من مقابل الاهلي شانسي نداشتم كه گل بزنم. مهاجم يك روز گل مي‌زند و يك روز هم شايد گل نزند. اميدوارم كه به پرسپوليس گل بزنم تا دل هواداران تراكتور شاد شود.

فكر مي‌كني تراكتور قهرمان ليگ ‌برتر شود؟
هرچند استقلال برنده شد ولي از طرفي سپاهان هم شكست خورد. ما حالا اين فرصت را داريم تا با شكست دادن پرسپوليس به استقلال برسيم. مطمئناً شانس قهرماني زيادي داريم ولي از حالا چيزي قابل پيش‌بيني نيست.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٣, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها