سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عابدینی: شاید هدایتی و دوستانشاین باربرای خرید پرسپولیس پاکت بدهند

امیر عابدینی در مورد پیش‌بینی‌اش از برگزاری مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس در روز سه‌شنبه (فردا) گفت: شاید فردا حسین هدایتی و دوستانش در مزایده خرید پرسپولیس شرکت کنند و پاکتی را ارائه کنند.


امیر عابدینی  در مورد پیش‌بینی‌اش از برگزاری مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس در روز سه‌شنبه (فردا) گفت: خبر دقیقی در این مورد ندارم. نمی‌دانم فرد یا افرادی در مزایده فردا شرکت کرده‌اند یا نه اما به نظر من با توجه به تسهیلاتی که ایجاد شده و تعامل خوبی که بین دولت و مجلس برای واگذاری این دو باشگاه وجود دارد و همچنین هیأت واگذاری بسیار خوب و صمیمانه وارد گود شد اگر فردا خریدارانی وارد مزایده شوند به نفع‌شان است زیرا میزان پیش‌پرداخت از 40 درصد به 25 درصد کاهش یافت و مدت پرداخت هم از 2 سال به 4 سال افزایش پیدا کرد. بنابراین اگر فردا خریدارانی پیدا شوند ضرر نخواهند کرد.

وی افزود: شاید فردا حسین هدایتی و دوستانش در مزایده خرید پرسپولیس شرکت کنند و پاکتی را ارائه کنند.

عابدینی با اشاره به جلسه‌ای که امروز با مهدی تاج داشت گفت: به عقیده من فدراسیون و سازمان لیگ باید با پدیده شوم فحاشی در باشگاه‌ها برخورد قاطع کند. اگر هم تعداد هوادارانی که فحاشی می‌کنند در ورزشگاه قلیل و اندک است کانون هواداران باشگاه‌ها با آنها مقابله کنند. همیشه ما از هواداران تبریزی تعریف شنیده‌ایم و اگر در تبریز 100 نفر در ورزشگاه فحاشی می‌کنند کانون هواداران باشگاه تراکتور‌سازی خودش با آنها برخورد کند در شهرهای دیگر مثل مشهد، گیلان و مازندران هم همینگونه باشد. در اروپا وقتی شعار نژاد‌پرستانه سر داده می‌شود داور بازی را قطع می‌کند و توپ را بر می‌دارد و می‌رود. ما هم باید برخورد قاطعی انجام بدهیم. بخشی از جلسه من با تاج در این خصوص بود و اینکه درخواست تشکیل جلسه فوق‌العاده هیأت‌رئیسه سازمان لیگ را داشتم که احتمالا چهارشنبه این هفته یا شنبه آینده برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بخش دیگر جلسه مربوط به تقویم لیگ و اینکه آیا امکان دارد با تغییر برنامه لیگ بتوان به تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا کمک کرد بود که با توجه به بررسی تقویم لیگ مشخص شد که علی کاظمی و بهروان کارشان را به خوبی انجام دادند و امکان تغییر وجود ندارد.

عابدینی در مورد اینکه اگر پرسپولیس خریداری پیدا نکند چه پیش خواهد آمد گفت: فکر می‌کنم اگر پاکتی باز نشود باز هم مجبور می‌شویم از پرسپولیس حفاظت و حراست کنیم تا این تیم در مسابقاتش خوب ظاهر شود. همانطور که هدایتی کمک کرد و پرواز چارتر برای سفر به ازبکستان گرفت. باز هم از او خواهش می‌کنیم که به تیم کمک کند.

فارس

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٣, ١٨:٠٨

   

پر مبحث ترین ها