سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسامی پرسپولیسی ها برای بازی با نفت /محمد نوری , نوراللهی,مایکل اومانا و مهدی طارمی غایبند

احمد نوراللهی برای بازی دوستانه تیم ملی امید در بازی با نفت مسجد سلیمان حضور ندارد، محمد نوری و مایکل اومانا دو اخطاره هستند و مهدی طارمی هم مصدوم است،


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اسامی ۱۹ بازیکن را برای دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان اعلام کرد.

 در شرایطی که احمد نوراللهی برای بازی دوستانه تیم ملی امید در بازی با نفت مسجد سلیمان حضور ندارد، محمد نوری و مایکل اومانا دو اخطاره هستند و مهدی طارمی هم مصدوم است، کادر فنی پرسپولیس نام ۱۹ بازیکن را برای سفر به مسجد سلیمان اعلام کرد.

نام این ۱۹ بازیکن در حالی اعلام شده است که با توجه به اعلام وکیل محمد عباس‌زاده، مشکل تعلیق وی رفع شده است. بنابر اعلام محمود خوردبین با اعلام رسمی این مسئله، عباس‌زاده در فهرست سفر قرار می‌گیرد.

نام ۱۹ بازیکنی که در حال حاضر در فهرست سفر قرار دارند به قرار زیر است: علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، هادی نوروزی، حمیدرضا علی عسگری، فرناندو گابریل، ژوزه تادئو، محمدرضا خانزاده، سوشا مکانی، مهرداد کفشگری، رضا خالقی‌فر، مهدی جعفرپور، مسعود همامی، بابک حاتمی، پیام صادقیان، امید عالیشاه، علی علیپور، مبین میردورقی، افشین اسماعیل‌زاده و مهدی دغاغله.

* پرسپولیس روز بعد از بازی با النصر در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا راهی مکه مکرمه و زیارت خانه خدا خواهد شد.

طبق این برنامه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با النصر در ۲۶ اسفند ماه، شب در ریاض اسکان خواهند داشت و صبح روز ۲۷ اسفند ماه با پرواز چارتری که در اختیار دارند به جده پرواز می‌کنند و از آنجا با اتوبوس ابتدا راهی یکی از مساجدی می‌شوند که حجاج در آن محرم می‌شوند، و پس از آن برای زیارت خانه خدا خواهند رفت.

گفتنی است، سرخپوشان پس از زیارت خانه خدا در همان تاریخ ۲۷ اسفند ماه با پرواز چارتر خود به تهران باز خواهند گشت.

* محمود خوردبین در ارتباط با نحوه سفر سرخپوشان به مسجدسلیمان برای بازی با نفت گفت: یکی از عمده مشکلات ما برای بازی با نفت آن هم با این فشردگی برنامه، فقدان پرواز به خود مسجد سلیمان است. به این ترتیب فردا ساعت ۱۵ به سمت اهواز پرواز می‌کنیم که این پرواز هم چارتر خواهد بود و به سختی تهیه شد. برای بازگشت تیم در تلاش هستیم تا تیم زودتر برگردد و تا این لحظه پروازهایی از دزفول و آبادان مدنظر هستند.

محمود خوردبین درباره سفر به عربستان گفت: برای سفر به ریاض پرواز چارتر در اختیار گرفته شده است. در حال حاضر تلاش ما برای این است که بتوانیم پرواز چارتر یکشنبه را به نوبت صبح بیندازیم که در این صورت می‌توانیم دو جلسه تمرین در ریاض داشته باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٣, ٢٣:١٧

   

پر مبحث ترین ها