سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی پروین:پرسپولیس باید بازی‌های لیگ راجدی گرفته و از اعتبار پرسپولیس دفاع کند

امیدوارم بازی‌های لیگ جدی گرفته شود چون مهم است که تیم با کسب حداکثر امتیازات در بازی‌های بعدی جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی داشته و از اعتبار پرسپولیس به نوعی باید دفاع شود.

- علی پروین گفت: ای کاش می‌توانستم تیم را در سفر به عربستان همراهی کنم.
 
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس؛ علی پروین درباره دعوت محمد حسین نژاد فلاح برای سفر به عربستان افزود: آقای نژاد فلاح تماس گرفتند و بنده را برای سفر به عربستان و همراهی تیم در این سفر ورزشی و معنوی دعوت کردند. از توجه ایشان به پیشکسوتان و بنده کمال تشکر را دارم. ممنونم که آقای نژاد فلاح به فکر پیشکسوتان هستند و ما را هم برای این سفر دعوت کردند اما متاسفانه به دلیل مسائل کاری در روزهای پایانی سال و برنامه‌ریزی‌های قبلی نمی‌توانم پرسپولیس را در سفر به عربستان همراهی کنم. از آقای نژاد فلاح تشکر کردم و این موضوع را به اطلاع ایشان رساندم.
پروین در ادامه تصریح کرد: این کاش می‌توانستم تیم محبوبم را در این سفر همراهی می‌کردم و علاوه بر بودن در کنار تیم، توفیق زیارت خانه خدا بار دیگر نصیبم می‌شد. از همه اعضای تیم و کاروان اعزامی التماس دعا دارم و امیدوارم پرسپولیس با دست پر و سربلندی به ایران برگردد.
پروین در پایان با اشاره به وضعیت تیم پرسپولیس گفت: خوشحال کننده بود که پرسپولیس با دو برد متوالی مقابل لخویا و بنیادکار و برتری مقابل پدیده از بحران خارج شد و همه را به آینده امیدوار کرد. الان پرسپولیس بهترین امتیازات را در آسیا کسب کرده و بهترین نماینده فوتبال ایران بوده است. این خوشحال کننده است و امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و پرسپولیس بتواند با موفقیت بازی‌های بعدی را به پایان برساند. امیدوارم بازی‌های لیگ جدی گرفته شود چون مهم است که تیم با کسب حداکثر امتیازات در بازی‌های بعدی جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی داشته و از اعتبار پرسپولیس به نوعی باید دفاع شود. البته می‌دانم که بازی‌های متوالی خارج از خانه در لیگ و آسیا خستگی را به تیم تحمیل می‌کند و این کار را سخت خواهد کرد اما باید با این شرایط کنار آمد و به فکر کسب نتایج بود. برای پرسپولیس در بازی فردا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که مربیان و بازیکنان با کسب دو نتیجه مطلوب بازی با نفت مسجد سلیمان و النصر عربستان، عیدی خوبی به هواداران بدهند.
43 43

 
کلید واژه ها: علی پروین - باشگاه پرسپولیس-

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٢-١٣٩٣, ١٩:٠١

   

پر مبحث ترین ها