سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حذف خاص "آقای خاص" از لیگ قهرمانان اروپا بدون زلاتان

تیم پاری سن ژرمن در شرایطی که بعد از اخراج زلاتان ابراهیموویچ از دقیقه 31 ده نفره شده بود توانست به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.پاری سن ژرمن با 10 نفر چلسی را شکست داد و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

به گزارش ایسنا، تیم پاری سن ژرمن در شرایطی که بعد از اخراج زلاتان ابراهیموویچ از دقیقه 31 ده نفره شده بود توانست به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

دیدار رفت این دو تیم در پاریس با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده بود و در شرایطی که چلسی برای صعود به مرحله بعد به یک تساوی بدون گل نیاز داشت با نتیجه دو بر دو در خانه متوقف شد تا از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باز بماند.

دیدار این دو تیم در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود. ابتدا گری کیهیل در دقیقه 81 چلسی را پیش انداخت اما پنج دقیقه بعد داوید لوییس گل تساوی را وارد دروازه چلسی کرد تا این دیدار به وقتهای اضافی بکشد.

در ششمین دقیقه وقت‌های اضافی با هندی که تیاگو سیلوا مرتکب شد چلسی صاحب یک ضربه پنالتی شد که ادن هازارد آن را به گل دوم چلسی تبدیل کرد. با این حال فشار پاری سن ژرمن ده نفره ادامه پیدا کرد تا اینکه تیاگو سیلوا، کاپیتان پاری‌سن ژرمن در دقیقه 114 گل دوم و پیروزی بخش تیم پاریسی را به ثمر رساند تا تیم چلسی وداعی تلخ و خاص با لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٣, ٠۶:٣١

   

پر مبحث ترین ها