سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بنگر، یک و نیم ماه خانه نشین شد

بدشانسی های پرسپولیس تمامی ندارد

بنگر از حضور در بازی پرسپولیس برابر النصر محروم است و حمید درخشان به جز او محمد نوری و احتمالا گابریل را در اختیار نخواهد داشت و پرسپولیس از نظر قوای انسانی به شدت در مضیقه است.

محسن بنگر، مدافع پرسپولیس به دلیل شکستگی انگشت شصت، یک و نیم تا دو ماه خانه نشین خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، به گفته پزشک پرسپولیس او فعلا شرایط بازی کردن ندارد اما خودش می‌ خواهد در بازی با راه‌آهن با آتل بازی کند چون اعتقاد دارد بازی با راه‌آهن برای پرسپولیس بسیار حساس است.
او روز سه شنبه تحت معاینه پزشک قرار می گیرد. در صورت شکستگی باید جراحی کند و یک ماه دور خواهد بود. اما اگر دررفتگی باشد با آتل می تواند در بازی با راه آهن تیم را همراهی کند.
در صورتی که پرسپولیس برابر راه‌آهن شکست بخورد، اوضاع این تیم بسیار خطرناک می‌ شود و به همین دلیل او می‌ خواهد هرطور شده این بازی را به میدان برود و بعد از آن دستش را عمل کند. البته بازی کردن بنگر در بازی با راه‌آهن منوط به تایید پزشک پرسپولیس است.
بنگر از حضور در بازی پرسپولیس برابر النصر محروم است و حمید درخشان به جز او محمد نوری و احتمالا گابریل را در اختیار نخواهد داشت و پرسپولیس از نظر قوای انسانی به شدت در مضیقه است. این در شرایطی است که پیام صادقیان هم به دلیل مسائل انضباطی شرایط نامشخصی دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١٢:١٣

   

پر مبحث ترین ها