سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاداش هزار دلاری هدایتی در صورت برد مقابل عربستان

کاشانی در ادامه تشکر ویژه‌ای از حسین هدایتی کرد و گفت که او همیشه و همه جا پشتیبان تیم امید بوده است. وی افزود: در تماسی که امروز با هدایتی داشتم قول مساعد داد تا در صورت پیروزی مقابل عربستان نفری هزار دلار پاداش به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کند.

مدیر تیم امید اعلام کرد که حسین هدایتی در صورت پیروزی تیم ملی امید مقابل عربستان هزار دلار پاداش در نظر خواهد گرفت.

 

مراسم پیش بازی تیم ملی امید ایران و عربستان برگزار شد. این مراسم در محل اردوی تیم المپیک در هتل اوین و با حضور خانواده سه شهید کشاورز٬ دادخواه٬ صادقی و همچنین همراهی 23 کودک معلول تحت سرپرستی موسسه خیریه امام رضا(ع) برگزار شد.
حبیب کاشانی مدیر تیم المپیک مانند سه بازی گذشته در خلال این مراسم صحبت کرد. وی ضمن تقدیر و تشکر از خانواده شهدای حاضر در این مراسم گفت: آرامش و امنیت این کشور را مدیون جوانان چنین خانواده هایی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی از جان خودشان گذاشتند تا ما بتوانیم امشب بدون هیچ دغدغه ای کنار هم باشیم.
کاشانى با اشاره به حضور کودکان معلول و خانواده شهداء در این مراسم اظهار داشت: اینها دردانه‌هاى خدا هستند و من از اینها عزیزتر پیش خدا کسى را نمی‌شناسم از آنها خواستم به اینجا بیایند تا اینها براى شما و موفقیت شما در مسیرى که پیش رو دارید دعا کنند.
مدیر تیم ملی امید در ادامه صحبت‌هایش از اسلامیان نایب رئیس فدراسیون بابت خوش قولی او تشکر کرد. او در این باره گفت: او براى هرکدام ازشما یک سکه‎ بهار آزادی فرستاد که تقدیم شد.

کاشانی در ادامه تشکر ویژه‌ای از حسین هدایتی کرد و گفت که او همیشه و همه جا پشتیبان تیم امید بوده است. وی افزود: در تماسی که امروز با هدایتی داشتم قول مساعد داد تا در صورت پیروزی مقابل عربستان نفری هزار دلار پاداش به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کند.

مدیر تیم امید در ادامه با بیان گوشه‌اى از حمایت‌هاى قالیباف از تیم امید گفت: از زمانی که این مسئولیت را پذیرفتم از حمایت‌هاى مادى و معنوى شهردار تهران برخوردار بوده‌ام و در تماسى که باهم داشتیم اعلام کرد در ادامه نیز جهت صعود به المپیک و شادى دل مردم از هیچ کمکى دریغ نخواهد کرد.

به گزارش فارس، در ادامه مراسم کلیپ تهیه شده توسط مدیر رسانه‌اى تیم پخش شد که شامل گوشه‌هایى از بازى مقابل افغانستان و همچنین به منظور تحریک و تهییج بازیکنان صحنه‌هایى از برد تیم عربستان مقابل ایران در ورزشگاه آزادى و رقص و پایکوبى عربستانی‌ها در ورزشگاه آزادى بود.

بعد از اتمام کلیپ بازیکنان به قدرى احساسى شده بودند که تأکید کردند خودشان در بازى امروزشان با عربستانی‌ها انتقام آن شکست را خواهند گرفت.

در پایان این مراسم بازیکنان و کادرفنی با کودکان موسسه خیریه امام رضا (ع) دیدار کردند و عکس یادگاری گرفتند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١۶:٢١

   

پر مبحث ترین ها